• yüzü aslında o kadar da güzel olmayan ama eşşiz vücudu sayesinde parsayı toplayan, yetenekli sayılabilecek oyuncu.
  • internetten edinilen bilgilere göre bir çok yıldız savaşı protesto edip akademi ödülleri*törenine katılmazken bu hanım kızımız cephedeki askerlere moral olsun diye özel bir elbise diktirip geceye arz-ı endam edecekmiş. bana biraz sallama bir haber gibi geldi ama değilse de askerlerin savaşı bırakıp oscar ödüllerini izleyeceğini ve berry'nin elbisesiyle moral bulacağını pek sanmıyorum. ayrıca eklemek istiyorum ki kendisi gerçekten bu sözleri söylemişse yakında askerler moral bulsun diye aç aç'a da gider. ne de olsa mantık aynı mantık.
  • ismi milyon farkli $ekilde telaffuz edilir. heyl beri, hool beri, holi beri, hey! hoop! hu$$! beri! ve niceleri. notlarima bakiyorum ve son james bond filmi die another day'den rol arkada$i madonna'nin mtv'de kendisinden "heli beri" $eklinde bahsettigini ekliyorum.
  • oskar ödül $ovunda adrien brody tarafından dudaksal istismara uğramış; akabinde istismarı cürüten ateşli bir karşılık vermiştir.taştır.

(bkz: halle berryi heyecandan dudagindan opmek)
  • die another day adlı bond filminde ilk arzı endam ettiği sahnedeki denizden çıkışı sırasında "kırıtmak" fiilini apıştırtan bel hareketleri ile beyinlere kazınmış, melez insan...
  • x men 2deki sarı saçlarıyla maymuna dönmüş oscar'lı aktrist...
    (bkz: ben seni boyle sevmedim)
  • kendisinden ne kadar tiksinsemde x men 2'den sonra biraz olsun sempatimi kazanmış, storm'a yakışmış dedirten aktris.
  • beni yamultan, yüzü aslında o kadar güzel değil dedim diye çarpan hatun..
    güzelmiş yüzü de..bibloymuş hatta..o sarı saçlarına rağmen ben bugün bunu gördüm..
    özür diliyorum kendisinden..

ayrıca öteki x men filmlerinde oynamayacağını açıklayan oyuncudur..tempra oldu heralde..
  • bugüne bugün kolunu kırmış bir insandır. acımıştır. başına da gelmeyen kalmadı garibim, gözüne cam mı saplanmadı; kulağı mı sağır olmadı, daha nicedir, nedir olacak bitecekler... (bkz: kenny)
  • yildizi biraz gec parlamis,yeni filmi gothika da duyumlarima gore yine bir ciplak sahnesi bulunan,bu durumdan anladigim kadariyla sohret olmak icin degil,sohret oldugu icin soyunan kadin modeli.ayrica soz konusu filmin cekimleri esnasinda kolunu da kirmistir.
hesabın var mı? giriş yap