• gelmiş geçmiş en iyi reklam sloganına sahip su için yapılması gerekendir.

hamidiye denince herkes susar.
  • istanbul halkını zor durumda bırakmak için büyük firmaların hepsi el ele vermiş durumda. bunun son halkası thy'nin iştirak şirketi tgs oldu. hamidiye su ile aralarındaki anlaşmayı iptal etmiş. sebebini hepimiz biliyoruz. bütün ülkeyi babalarının çiftliği şeklinde kullanmaları ve kendi çıkarları için halkı hiçe saymalarını kabul etmiyorum.

kaynak

aldığım bütün suları kendime ve geleceğime yatırım olarak döneceğine inandığım için hamidiye marka su tercihim olacaktır.

edit: siparişlerinizi buradan yapabilirsiniz.
  • izmirden yazıyorum shell istasyonlarında var...
  • son 1 aydır kesintisiz destek verdiğim kampanyadır. eşi dostu da bilgilendiriyorum. aslında bakanlıkların falan boykot etmesi iyi oldu. su içerek bile muhalefet yapabiliyoruz artık, sirk gibi ülke. bu vesileyle sırma suyu da boykot listeme ekledim tabii.

edit: ahaha bazı mini troller "ama ph değeri düşük, tadı çok kötü" falan diye mesaj atıyor. soluduğu havanın çoğu egzoz gazı, gelmiş burada ph artistliği yapıyor keko :)
  • online siparis ve telefonla siparis imkani sunan belediye istiraki. https://hamidiye.istanbul/ web sitesi ve 444 19 02 siparis hatlarindan ulasilabilir.
  • ben de kendi kendime başlatmıştım kampanyayı haberleri duyunca.
  • akp döneminden beri kullandığım için manen katılacağım kampanya..

içimi gayet güzel, leziz sudur efenim, tavsiye ederim. hatta imamoğlu'ndan sonra daha bi tatlı oldu sanki..
  • katılacağım kampanya.

devlet kurumları ve iktidara yakın bazı kurumlar sırf başka bir partiden diye "halkın seçtiği" üstelik iki kere seçtiği bir başkanı resmen boykot edip bu suyu almıyorsa ben alacağım.

mesele benim için gerçekten ne chp-akp ne de imamoğlu meselesi değil, tavır çok rahatsız edici geldiği için katılacağım.
  • ben de katılacağım, zaten bir test yapan arkadaşımızın vasıtası ile en temiz, güvenilir sulardan biriymiş.
  • a101 lerden 5ltsini 2.5 liraya alabileceğiniz kampanya.
hesabın var mı? giriş yap