• ne matrix ne lost ne romeo juliet'ten oz dan bildigim oyuncu. augustus hill ismi ile oz isimli dizi de tekerlekli sandalye ye mahkum olmuş bir karakteri canlandırır ve oz da olup biteni onun gozunden izler onun ağzından dinleriz. o muhteşem diziyi daha bir izlenir kılar nerdeyse diğer tüm karakterlerde olduğu gibi.
  • gerçek adı harold williams olan bu güzide arkadaşımız niçin ismini böyle telaffuz edilmez bir hale sokmuştur bilmemekteyiz. hakkında bilinen bir şey varsa bu da romeo and juliet'de mercutio rolünde, mini eteği ve peruğuyla ne kadar hoş dans ettiğidir.
    ayrıca the matrix reloaded'da oynayacağı da gizli saklı bişi değildir... buyrun söyledim...
  • az önce matrix revolutionsda görerek "ulan ben bu adamı bi yerden tanıyorum ama dur bakalım " diye düşündüğüm ve sonrasında losttaki michael* oldugunu görünce şaşırdığım üstüne üstlük bi de mercutio olduğunu öğrenince öeeeh ama yahu dediğim aktör.
  • tanıdığım en yakışıklı siyahi oyuncu. yüz hatları ve mimikleri çok sempatik.
    edit: (bkz: oz)
  • bu adamın güzel bir tarzı vardır. piç zenci karakterleri sevimli hale sokabilir, manyak gibi de izletir kendini. romeo juliet'te de böyleydi, oz'da da falan filan... yıllardır kendisini severek izlememe rağmen, koca lost bittikten sonra "eneee michael'ı oynayan buymuş" dedim. sonra da piç zenci karakterini sevimli hale sokmadığı için tanımadığım yalanını kendime yedirdim. haksız da değilim heralde, kimse sevmezdi michael'ı di mi?
  • felon filmindeki lt. jackson karakteriyle 'lost'a ara verdik ama şerefsizlikte michael dawson'u aratmam' mesajını vermiştir
  • siyahi bir insana göre mimikleri harikulade olan insan. şahane bir oyunculuk yeteneği olduğu inancındayım.
  • oynadığı her film ve tv dizisini izlenesi hale getiren karakterler yaratır bu arkadaş. bence inanılmaz bir rol yeteneği var.
    oz isimli süper tv dizisinde izleyebilirsiniz cine5 ten şifresiz olarak yayınlanıyor.
    bide romeo+juliet te oynamıştı. öldüğü sahneye kadar filme ayrı bir renk katmıştı, romeodan julietten çok kendisini izlemiştim. öldüğü sahnede yarar insanı, ağlatır.
    the matrix reloaded ve revolutions tada yer almış.
    kutluyoruz kendisini. matrixten sonra tahminim piyasasını arttıracaktır, herkes tarafından daha çok bilinen ve izlenen birisi olup hak ettiği ilgi alakayı görecektir. bu başlığın altına daha çook entryler girilecektir.
  • şu anda star'da yayınlanan bölümüyle csi:ny'da arzı endam ediyor. lost'u getirdi aklıma gece vakti.
hesabın var mı? giriş yap