• instagram'larından duyurdular.

kraliyet ailesinin "kıdemli" üyesi olmaktan ayrılıyorlar ve zamanlarını kuzey amerika (kanada) ve ingiltere arasında değerlendireceklermiş.

elbette çocukları kraliyete uygun yetiştirilecekmiş.

bunu daha çok "finansal açıdan bağımsız" olmak için yaptıklarını söylüyorlar.

sebebi, halkın vergilerini söğüşlemekten bıkmaları değil elbette, bir hayır teşebbüsü işine girecek olmalarıymış.
    (gelsin paralar...)

evet, unvan.
  • hanımcılığın en güzel örneği prens harry’nin hanımı için yaptığı son hamle.
  • bunlar da windsor dükü edward ve karısı gibi kendilerini dışlayan kraliyetin skandallarını uzaktan izleyip kih kih gülerler artık.
  • ah be harry sen de annen gibi fazla romantiksin. zamanı gelince yarı kel kafanı duvarlara vuracaksın. zaten o zamana kadar tüm saçları dökersin.

abin şimdi bile tam kel ama zeki. karısı da zehir gibi.

spoiler vereyim abin kral olacak.
  • meghan sen neymişsin be biraz şu kraliçe nenenin kafasına gir de o da bıraksın bari. charles ölmeden şu krallığı bi yaşasın
  • taht sıralamasında kendisi 6. (altıncı) çocuğu 7. (yedinci). ünvanını bırakmasa bile ne kendisine ne de çocuğuna sıra gelipte tahta çıkması mucize ötesi.

zaten yeterince tanınan ve sevilen birisi ki ünvanını bıraksa bile hayatına kaldığı yerden devam edecektir. yani öyle maddi bağımsızlığını elde ederken hayata çokta sıfırdan başlamayacaktır.
  • meghan markle her an uçak kazasına kurban gidebilir.
  • bazıları abisinden sonra bu tahta çıkacak sanıyor
  • kraliyet ailesine mensup olmanın çok karışık ve zor bir durum olduğunu düşünüyorum . ha ben çekilir miydim sanmıyorum zira daima gülümsemek, politik davranmakla beraber samimiyeti korumak filan benim için kolay şeyler. ancak napalım iki prens var ve ben de zaten evlendim...
hesabın var mı? giriş yap