• yigit bulutun yanina kesinlikle subliminal beyin yikamak icin yerlestirildigini dusundugum amcamiz. yani bir adam kelime kelime tasdik edermi yanindaki insanin her dedigini. dikkat ettim her cumle sonunda bir "evet" diyor. bunun disinda yigit bulut vurgulaya vurgulaya birseyleri soylerken ayni kelimesini tekrarliyor yigit bulutun arkasindan. cok afedersin beyamcada bu nasil bir yanciliktir allahini seversen bir kerede sende bir fikir ortaya koy birseyine en azindan bir ekleme yap ayiptir ya.
  • hımıl hımıl gelsin paralar...eski yancılardan...
  • geçenlerde denk geldiğim derin analiz programında konuştuğu nadir anlardan birinde osmanlının atina'da bulunduğu 400 sene boyunca şehirde camii inşa edilmediğini ifade etmiş olan bey: atina'daki camiiler

bu vesileyle yetkililerden jöle üstadın karşısına kendisine daha yakın sıklette bir program katılımcısı (bkz: ahmet anapalı) koymalarını istirham ederim.
  • her cümlesinin ya başına ya sonuna yiğit bey koyan, trt haber'de yayınlanan derin analiz programı sunucusu/moderatörü.

(bkz: bir noktalama işareti olarak yiğit bey)
  • - hı hı evet,
    - öyle,
    - aynen,

jöleli konuşur o bunları tekrarlar. "hı, hı" memuru olarak trt'de çalışır.

yazık.
  • üzülüyorum ben bu adama ne kadar yanc yandaş olsa da üzülüyorum. yiğit bulut'un karşısına oturtmuşlar adam her hafta aynı lafları dinleyip duruyor bay jöleden. sözlükte bazı başlıklar var ya işte x kadar para verseler y yapar mısın tarzı bu adamın yaptığını yapmak için trilyon verseler gidip yapmam.
  • yiğit bulut'un pişekârı kadrosundan trt'den maaş alan büyük türk düşünürü.
  • yancılıktan, yansızlığa doğru gitse kendisini seveceğim. çok naif, çok güzel bir insan bunun haricinde.
  • ekmeğinin peşinde koşan yancılıkta efsane olan abimiz.

zamanında cnn türk'te yiğit bulut ile ekonomi ve piyasalarla ilgili program yapar, teknik analiz yorumlardı. keşke hep böyle hatırlasaydık.
hesabın var mı? giriş yap