• istatistik dersine giriyor. bilir ama öğretemez.
    (bkz: mülkiye)
  • pkk tarafından 26 nisan 2008 tarihinde bingöl'de şehit edilen askerimiz. mekanı cennet olsun.
  • mülkiye'de dekan yardımcısı olan şahıs.ayrıca finansal iktisat ve matematiksel iktisat derslerini de veren isim.
  • zamanında sevil korum'dan aldığımız dersin hiperlight versiyonunu* verip; dersi alan 9 uluslararası ilişkiler öğrencisinin 8'ini bırakmış. bu 8'li içinden sevil korum'un dersinden 95 ile geçen bendeniz bununkinden kalarak okulu uzatmışımdır.

*sevil hocanın dersi bildiğiniz makroiktisat iken bununki yalnızca para politikası idi.
  • nice yiğidin matematiksel iktisat dersine girerek okulu uzatmasına neden olan profesör.en azından bizim zamanımızda öyleydi, öyle ki dersin zorunlu olduğu yıl dersi alanlardan 14'ü* 4 yıl sonra bu dersi almaya devam ediyordu.
  • çok acayip bi adamdır. matematiksel iktisat dersini 4 yılda verebilmişimdir. kendisinden puştluk dışında da hiçbir şey öğrenmemişimdir. gel gelelim, içimde hiçbir husumet de yoktur. dedim ya, acayip bi adamdır.
    halk akademide de dersler vermektedir.
  • nereye sıçacağızvideosundaki efsane kişiliğin adı. sanayide bilinen ismi bilemeci hasan dır.
  • benim tanıdığım hasan şahin, peyzaj mimarları odasının tazmanya canavarı üyesidir.
    sürekli ortalığı karıştırma, insanların kafalarında gereksiz soru işaretleriyle doldurup açıklama yapmadan,bir sonraki tartışmayı açmaktadır.
    kesinlikle tanınması gereken birisi.
  • bugünkü resmi gazete'ye göre, erdoğan'ın yüksek yargıya yaptığı ilk atamayla maliye bakanlığı personel genel müdürüyken danıştay üyeliğine seçilen bürokrat.

benim şahsi merakım ise hasan şahin'in bıyıklarının şekli...
  • gaziantepspor başkanı.. meral akşener’in gaziantep mitinginde boynuna doladığı gaziantepspor atkısına istinaden “gaziantepspor atkısını herkes takabilir teröristler hariç fetöcü meral akşener bu atkıya seni kurban ederim” şeklinde saçmalayan bir 46 kromozomlu.
hesabın var mı? giriş yap