• faşizmin yumuşak eli.
  • efendim geçen gün stavrogin'e "hasihasi kayıp :(((" diye mesaj attım, o da sanmış ki bu ara hasihasi pek entry girmiyor diye üzülüyorum. istediğim tepkiyi alamadım. günler geçti, bugün bir telaşla gelmiş bana hasihasi kayıp diyor. bu nedir, zamanda bükülme mi yaşıyoruz, bu adam bana gaslighting mi yapıyor filan derken neyse, aynı anda üzülmeyi başardık.

ben uzun zamandır kendimce gündem detox'u yapıyorum, yaptığım da sol frame'i okumak yerine badi entryleri ve favlarını okumak. böylece sinirlenecek bir şey varsa benden önce sinirlenilmiş oluyor ve deşarj by proxy yaşıyorum. önce bu bencilliğimi itiraf etmek istedim. beni affettiyseniz: hasihasi dönersin umarım. ama sen yine de bildiğin gibi yap.
  • kaç gündür "takip" butonuna bakıp başlıkların altında nickini arıyordum. kaç gündür de mesaj atacaktım. bugün deneyince anladım olaylar olayları.

abi deli misin ya niye böyle şeyler yapıyorsun? negzel şeyapıyorduk bence :/
  • cumhuriyet'in yüzüncü yılında kement atmışım kısraklarıma takmışım koluma 20-30 sözlükçü deli fikriye hanımkızlarıma nerden baksan 40-60 kalça gıcırdayarak yoga yaparlar ama olsun ulu bonaparte boş duranı sevmez boynumda altın madalyonum atacağım bir fiskeyle döner, dişlerim de altın kaplama akarız evelallah amortisör yaylatmayla teufard.e.s heretik piscine molitora rave basışmaya haydin yâallah — c'est move up, move up, girl whine ton body montre-leur que t'as pas peur d'exciter tous les bandits, tu es ma mire, j'suis la flèche que ton entrejambe attire ; whine comme une vipère si t'as le savoir-faire mais ce soir faut qu'ça brille faut qu'on enquille, j'veux du freestyle j'veux qu'tu stimules mon côté bestial (bkz: intelligence is sexy), çakma amsalak kılıbık deyyil. hanimiş pembişşantiye amelesi galibâ flutvlen feyizlenirkalimera:)
    beddua; beğenmedin mi ulan, afgan. halbûki kafanın içinde 80386 1985 16-33 mhz 32-bit mikroişlemcinden cpu sesi hassas kulaklarımı cırmalar, ehhh mektebi sultanili de pek açmaz seni.
    ha sen bunu mu beğenmediydin, ulan? neden beğenmedin, ulan? indir ulan onu kopartırım vallaha.
    hektooooor, öğrenciden düzme evinde (rev hariç) pıssma, çık karşıma, ulan. mehdin gelmedi molla rejimi yeni-devletini kuramadın diye mi beğenmedin de tisssskindin tikli tülüman, kel şaşı ve bodur yemyeşil bursa'nın bembeyaz oğlanlarından, inşaât resûlullah değmı ulan? eh gel bir parmaklayım da yüksel; nevrotik tayfanla (pamuk sultan rev hariç, dedim) adana'ndan çürük çorbasına dönmüş beynin hasebiylen mi kafan kaldırmadı, görsel getir bir kaşık atayım; neci lobi bu ulan([https://soz.lk/i/a5759hwh şu sağ köşede rapor bildiren g.j. kod-adlı poğaça yanaklı paşam da hariçtir, kendisini, dik ve onurlu duruşu icabı heveskâr darbe teşebbüsünü ispiyonlayıp boşa çıkarmasıyla millet bağrına basmıştır]) buyur masalarına da kendi keşkülüne sen de bir kaşık daldır, haa demek işte o zaman kck-fetöcüsün diye mi beğenmedin ulan? ölüler diriliyor dirilerden çalıyor, al sana bu da boru, döşeneyim. eh beğenmezsen sen de dosdoğru migrosa gidersin. sözde tarikatında yezid şıh, sübyancı nasıl çürük çorbayla maskeleniyor, derme çatma sorumsuz disclaimerı buna cevaz veriyormuşsa (bkz: hasi hasi machen); avatardan sifon. ula kanıbozuk talâd soyu mahdumu (üstelik üslûpta ikna odacı) sen davaya ihanet ettin ondan kelli belledi demi gâzi paşa'm anayını? belledi demi bellediii, böylesi üfürükçü imamın bilinçaltı. o vakit müzâhir grup teşkilâtlandırayım, herhalde bu gibi kendisini kandıranların ciğerinden sandıydı, ulan ben izin verir miyim bu gavsların benim urukhailı tosunumu kandırmasına?, bu domdom'um, benim ennio gardaşımı ulak yollamış idir sahip çıkar yakın markaj bodyguard-yaverim bile yaparım şunun menemenine beraber ekmek banarız; sen de fark ettin mi toraman'ım bunun dili çok sert değil mi böyle keçe-kösele gibi.. ihaleci, inşaâtçı. pelte gibi görünüyor şurdan bakınca. diyelim rasim kaan aytoğu... bre talâdın soyu bu senin bizatihî sülâlenin haltıdır, git madem dizini kır, öde o zaman ulan? uluslararası toplu tazminâtı görselgörsel. (bkz: yunana itele)
    metodoloji: ibne ibneyi dakkada fetöcü fetöcüyü ekşi serverlarda bulurmuş; nasıl ikü you follow drugs, you get drug addicts and drug dealers but you start to follow the money, and you don't know where the fuck it's gonna take you, işte fetöcüyü izle gaybûbed metruk mezbelelerinden tüm şebeke ve elebaşlarını concaténation deşifrele (bir de bu nasıl acınası bir debelik fav listesidir nereden musallat oldu da üşüştü bunca cin, bot).
    kendi hakkında 300 sayfa iddianâme kaleme almış kimse okumaz diye satır aralarında sotelenen, benim zillilerce daha molla sarığına tokat attırttıracağım azgın gavs maağğrri'bisine de sarkayım, bir punduna baş gösterip vaktiyle pekâlâ iyi bellediğini ispat ettiği, o ait olduğu yer huzur sokağında itikâfa çekilsin. gelmişler de benim gezen zilli tavuklarıma darı atıp göstermelik yumşak yumşak takılaraktan ayartmaya çalışıyorlar (bkz: ateistleri imana getiren nefes koçu), bu cibiğler benim çitleri aşıyor bunun arazisine dalıyorlar o zaman ben de tarihi başa sarar yeniden yazarım: bérézina terre brûlée koşulur, yansın taşın toprağın beytambal galsın, dönerim de akka kalesine, çıksana ulan bre kartzampara cezzâr? bizim ideallerimiz var! hadi efendiler hadiii size gaydırıguppak dam mam yok, dediğin gibi olsun davete icabet, tülayı da boş ver, kafanı kullan caner tıssssss
    gördün de mi nasıl tssikkkkindin kendinden, ne kadar iğrenç ya igitt iğrenç gerçekten kustun demi üstüne başına barrrrrağına, osuruktan taliban kabile bürokrasini de yeyim.
    aşaş, opyum sakız
    vay senin garib başınnn
    viran köşebaşlarında gailesiz
    dehlizlerde
    sen yamulmuşsun
    çocuklar; bunlara sakın ola uyup hayatınızı karartmayın.

nasıl başlamışsam öyle de biter, yaşamından esinli sana ithâfen bir şiirle sonlandırayım:

fik fik vakti

gün ışığı kötten sekip göze duhûl etmişse
    orda şekil olub beyne "ben bir kötüm" demişse
    beyincağız, eli mahkum barrağı dikeltmişse
    anlarım ki fikfik vakti gelmiş amma geçiyor
    ömrüm kalkan barrağımı indirmekle geçiyor

bana nasip olmayacak dam düşünmeden durmak
    dam ve köt fikmek dışında birazcık hayal kurmak
    birgün olsun barrağımı yalnız işerken tutmak
    anladım ki fikfik vakti gelmiş amma geçiyor

hayat kısa, sanat sonsuz, deneyim yanıltıcı
    fikimi inceledim de şeklen pek kanırtıcı
    hayat dururken barrağı uzatmak şaşırtıcı :o

memo der şikayetçiyim hep fikfik düşünmekten
    alamıyorum kendimi lakin mastır çekmekten
    aslında üzülürüm ben, men edilsem fikfikten
    ömrüm inik barrağımı kaldırmakla geçiyor.“
  • kafası çalışan, incelikli bir arkadaş.

edit : bizzat tanıma şerefine nail olduğum yazar, dost, güzel insan. şimdi övmeye başlasam sabah olur. * dünya gözüyle ideale yakın bir iyi niyet, merak ve kolektif duygusunu bu kadar samimiyetle içselleştirmiş insan bulmak çok zor. hani nette 'faith in humanity restored' memeleri vardır ya. işte öyle bir değer. saygılarımı sunuyorum reyizzz!!!*
  • tek kelime ile bayılıyorum. ey muhalifler, bu adamın değerini bilin. sizin aranızda kim bilir ne canı sıkılıyordur gerçi bu zeki ve ahlâklı adamın ha...
  • nerede o eski badiler.
  • şebnem fincanı korur'u savunmak için herkese hakaret eden bir tipitip (bkz: #161514261).

yoğun şekilde savunduğu kişinin icraatlarını hatırlayalım. uğur mumcu davası, münevver karabulut davası, ergenekon davası, bunlardan birini yanına şebnem fincancı korur yazarak googlelayın görürsünüz.

bonus olarak *
    (bkz: öcalan'a özgürlük isteyenin ttb başkanı olması).
hesabın var mı? giriş yap