• çeşitli doğa etkenleri neticesinde
    değişik renklere bürünebiliyor hava

misal şu vakit itibari ile hava tam olarak koyu sarı renkte...
  • dünyaya gelen uzaylılar temalı birçok filmde görmeye alışkın olup, istanbul semalarında görünce afallayıp perdenin arkasına saklanıp izlediğimiz mor-pembe karışımı ilginç bişey
  • evde yalnızsanız gökgürültüsü ve şimşek eşliğinde
    değiştikşçe daha da ürkmenize neden olan şey.*
    (bkz: kendimden biliyorum)
  • ne oldu yaw polonyali bir goruntu yonetmeni dunyaya bir filtremi takti diye insani icten ice dusunduren su anda da içinde bulunduğumuz durum.
  • bugün sırasıyla parlak ve aydınlık bir sarı, mor ve pembe olarak beni oldukça şaşırtmış, büyülemiş ve camın önünden ayrılamama sebebiyet vermiş, içimi o an sahilde* oturuyor olma isteğiyle doldurmuş renkler.
  • (bkz: vanilla sky)
  • demek ki neymiş? bi tek benim evin yakınında değilmiş bu olup biten. "ulan üşenmesem de şu camları artık bi silsem mi" düşüncesi camı açıp kafamı gökyüzüne çevirir çevirmez "kamera olsaydı şimdi filtre masrafından yırtardık ne güzel"e dönüştü. film dünyasında magic hour olarak bilinen, dışarıda çekim yapmaya en elverişli zamanda gerçekleşen bu olay bugün "bu nasıl bir magictir edwin mi yaptı lan bu magic'i" dedirtecek kadar ilginçti.

beni balkonda gören veletler "abi! abi nooluyo?" diye sorduklarında önce ciddi ciddi "güneş batmak üzere, tepemizde de yağmur bulutları var. güneş ışınları bulutların içinde kırılıyo o zaman da hava bu renk oluyo" falan diyecek oldum. baktım dinlemiyo eşşoğlueşekler "uzaylılar da gelmiş olabilir tabii, ya da belki atom bombası atmışlardır" dedim ödleri koptu yavşakların. karşıki bloktan bi tanesinin annesi balkona çıkınca "aaa orda gökkuşağı var ne güzel değil mi?" falan diye konuyu değiştirdim hemen. sonra da "hanginiz bana bakkaldan bi kısa camel üstüyle de kendine gofret alıyo?" dedim hayat normale döndü.
  • eğer kızılımsı bi renkteyse bazı insanlarda "deprem olacak" düşüncesi doğuruyor. eğer antalyadaysanız ve bu paranoyayı saplantı haline getirmiş bir arkadaşınız varsa her akşamüstü tekrarlanır bu sinir bozucu olay.
  • izmir'de bu akşam saatlerinde kızıldan kırmızıya dönen havanın rengidir.

olm harbi tırstırdı la. öğleden sonra da 2 adet 3.2 ve 3.4 büyüklüğünde deprem olmuş. acaba daha büyüğü yolda mı dedirtti.

elf gözlerim beni yanıltıyorsa düzelt legolas ama bu hava hayra alamet değil bro.
hesabın var mı? giriş yap