• 11 entry'de kalması, az kişinin bildiği süper şarkılar kategorisine girdiğini gösteren süper leziz sibel tüzün çalışması.
  • baslari enfes olan sarki. bravo. bayda karanlik bir sarki!
  • (bkz: yokum diyor *)
  • lp olarak basılan ender türkçe albumlerdendir.
    ayrıca kayıtlarında yavuz çetin, demir demirkan ve gur akad'ın da katkıları vardır
  • beni zamaninda en az ozlem tekin'in kargalar'i kadar sasirtmis sarkidir.
    hey gidi yillar hey...
  • siktir git ne duruyorsun o zaman
  • 90'ların sonlarına doğru o zamanki eşi levent candaş'ın etkisinde kalarak rocker olan sibel tüzün'ün güzel şarkısı. kendisi yıllar sonra eurovision'da ülkemizi karsinda supirstar ile temsil etti malumunuz. nereden nereye.*
  • sibel tüzün'ün ergenliğime damgasını vurmuş sıra dışı albümü. 18-20 yıl aradan sonra dinlemenin yarattığı nostalji hissi bir yana çok da kaliteli bir çalışmaymış. favori şarkılarım da değişmemiş: üşüyorum ört düşüyorum tut beni ve sarıl kendine sarıl dik gözünü hayata sen.
  • pop soundlu 2 albümle türk pop müziğinde kendine iyi bir yer edindikten, hamamlarda o kurnadan bu kurnaya gezinen sibel tüzün'ün içindeki rockçıya engel olamayıp hazırladığı 1998 tarihli albümüdür. içerisinde boş şarkı yoktur ve sözler, vokal, sound, aranje vs. her bir detay göz önüne alındığında rock barlarda " abi rak yapıyoruz burda bi durun yeea " diye 3-5 biraya sulu zırtlak şarkıyla milleti eyleyen sözümona rock gruplarımızın hazırladığı her bir albüme 5 basar. hatta bu grupların tüm bu albümün baslarını, şarkı sözlerini, gitar düzenlemelerini şöyle bir sabah 9 akşam 5 etüt etmesi gerekir, bakın o kadar iddialı. tabi popçu rock albümü yapınca kral tv çalmaz oldu. üzerine bir de saçları tamamen kazıtıp birkaç salkımını sallandırmak için bıraktığı bir imaj çalışmasıyla ortalıklarda salınınca öyle kafasındaki kalan saçlar gibi dımdızlak kalmıştır sibel tüzün ve bu albüm...

kişisel favorim içimdeki şeytan şarkısı olmakla cennetin çocukları şöyle bir durup " hakkaten lan " diye düşündürmüştür. yavuz çetin etkili alelade ve tut beni ise oha dedirtmiştir. bakmayın siz en kamyon arkası şarkısıyla çıkış yapıldığına, klibin arak vs. olduğuna, kütür kütürdür bu albüm. sonrasında vitesi biraz düşürerek türkçe rock formlarına göz kırpan başka bir albüm daha yapmış ancak yapımcı şirketin iflasıyla o albüm de çöpe gitmiştir. sonrası malumunuz zaten benim sevdam kırmızı, süperstar derken fade out bir yetenek...
  • klibini de ekleyeyim tam olsun. keşke klibi unforgiven 2 çekilmeden önce çekseydi, çok orijinal olurdu.

https://www.youtube.com/watch?v=j4o2q09xyvg
hesabın var mı? giriş yap