• okuyunca içime ağırlık çöktüren olay, maalesef olan yine o mahallede yaşamaya devam edecek kedilere ve ağaçlara olacak, konu sahibine allah yardım etsin
  • yazarın oradan uzaklaşarak kendi ruh sağlığı için en iyisini yaptığı olay. keşke beklediğimiz yasal düzenlemeler bir an önce yapılsa da bu insanlar aramızda dolaşmasalar.

son cümleyi okuyunca içimden bir şeyler koptu.
  • içime çöktü yemin ederim bu nasıl bi nefret! sen yardım etme, ama yardım edene de mani olma. sen insana yardım et gerekirse ama biz kedilere yardım edelim. öbürü kuşlara baksın. ama bırak baksınlar işte.
    şiddete karşıyım, yapıcı olayım diyorum ama şu an gazi mahallesinde sokak sokak bu iki cani kadını aramak istiyorum!
  • fazlasıyla can sıkan ve kan dondurucu olaylara ev sahipliği yapmış mahalle. hayvanlara yönelik işlenen suçların cezası kat be kat ağırlaştırılmadıkça bu düzenin böyle gideceği açık. başlığın meclis'te hayvanları koruma adına büyük bir değişim yaratmasını umarım. bahsi geçen iki kadın alınacak en ağır cezaları çekmeli.
  • güzel troll.
  • konunun mahalleye nasıl mal edildiğini anlayamadım. x sokağı y apartmanı diyeceğine genelleme ile tüm mahalleyi gömmüş suser.
    bu mahallenin böyle bir suçlamayı hak etmediğini düşünüyorum.
  • 2006-2012 yillari arasinda ankara gazi mahallesinde universite egitimim esnasinda yasamis bulundum. 1 ad golden kopegim vardi surekli parka cikarirdik. park aksamlari kopek sahiplerinin bir nevi bulusma noktasi gibiydi.

butun apartman onlerinde kediler icin mama kaplari sularin bulundugu bir mahalleydi. istanbul gazi mahallesi ile karistirmasin kimse. hele bir mahalle muhtari kirtasiyeci amca vardi adamin dukkaninda en az 20 kedi yasardi. abartmiyorum raflardan bisey alacakken kedicik patisini biryerlerden uzatir oyun oynamaya calisirdi.

gel gelelim o guzel anilarim gecmis gazi mahallesini kendini kentli sanan bir mego tarafindan yasamis oldugu kotu komsuluk iliskilerinden sonra genelleme yanilgisina duserek kotulemesini mantikli bulmadim.

sonuc olarak ankara gazi mahallesi hayvansever bir mahalledir. ankaradan bagimsiz sehir hayatindan uzak kucuk bir kasabaya benzeyen nezih bir yasami vardir.
  • özet: varoş insanlardan uzak durun, onların yaşadığı yerlere yaklaşmayın.
  • sözlüğün en naif insanı bile bu şekilde entry giriyorsa yaşananlardan kendimce en ufak bi' şüphe dahi duymuyorum.

dilekçe yazalım, her yere başvuralım, gerekeni yapalım lakin ifşa ve linç bizim yönelimimiz olmamalı.

seviyoruz seni, üzülme. elimizden geleni yapacağız emin ol!

ekleme: yazarı tanıyorum, kesinlikle troll değil, kesinlikle artniyetli, insanları yaftalayan biri değil ve dünyanın en naif insanı dahi olabilir, belli ki yaşadıklarından dolayı sinirleri bozulmuş ve kontrolü kaybetmiş.
  • hayvan düşmanı piçler her yerde o yüzden bence koca mahalleyi kötülememek lazım, ben ankaranın en güzel semtlerinden biri olan beştepede buna benzer şeyler yaşadım, taşındım şimdi 8.katta oturuyorum inanın yerden yükseldikçe daha huzurlu oluyorsunuz, etrafı duvarla çevrili izole bir site ve yüksek katı tavsiye ederim. komşularınızı da tanımayın, asansörde otoparkta meraba meraba o kadar yeter. insanlar bariz şekilde kötü bu ülkede...
hesabın var mı? giriş yap