• muhtemelen hiç yeri değil ama yazacak daha iyi bir yer bulamadım, yaklaşık 1 yaşında iki erkek kedim var, kızgınlık döneminde zor zamanlar geçiriyorlar. izmir'de yaşayıp çiftleştirmek istediğiniz dişi kedilerinize talipler, görsel
  • yer ankara
    cinsiyet erkek
    iç dış paraziti yapıldı
    biraz acil
    görsel
  • görsel
    görsel

yer istanbul bulunduğum şantiyede 2 adet yavru köpek var. çok uysal hayvanlar sahiplenmek isteyenler iletişime geçebilir.

edit: sahiplendirilmiştir.
  • bir hayvanı sokaktan kurtarmak dünyayı değiştirmeyebilir, ancak o hayvan için dünya sonsuza kadar değişir. satın almayın, sahiplenin...
    başlığa destek entry'si.
  • ekşi sözlük'teki en faydalı veritabanlarından biri. amaç çok güzel. ama lütfen buradan sahiplendirme yaparken sahiplendireceğiniz kişiyi iyi araştırın. sözlük hayvan düşmanı kaynıyor. bile isteye zarar verebilecek birine vermeyin ve kesinlikle sözleşme ile sahiplendirin.
  • hayvan sahiplendirme sözleşmesi ile 4 yaşında akita inu sahiplendireceğim. yer bursa.
    https://hizliresim.com/jj1fco
  • izmir için iki yavruyu sahiplendirmek isteyerek katıldığım veritabanı. lokasyon izmir. sahiplenmek isteyen mesaj atabilir.

zor bir başlangıçları olan iki bebek. biraz rahat etmelerini çok istiyorum.

“gri dişi, siyah erkek, ikisi de hastalık atlattı bir kaç gün içinde ikinci iç parazitlerini olacaklar, daha aşı olamayacak kadar küçüklerdi, şu an tahmini 1.5, 2 aylıklar. ikisi de gençlik hastalığı ve akciğer enfeksiyonu atlattı. doğumdan itibaren anne ile değillerdi, o yüzden zor oldu. ikisi yan yana sarılarak yatıyorlar eğer ikisini aynı anda sahiplenen olursa sahiplenecek için de daha kolay olur.”

görsel

görsel

edit: sahiplendirildi şükür.
  • antalya'da bu kedimiz. british longhair. sahipleri yaşlı, bakamıyor artık. ömürlük bir yuva arıyoruz bu güzelliğe. kısırlaştırma ve irtibatta kalarak haberdar olmak şartıyla sahiplendirme istiyoruz. söylememe de gerek yok bence ama belirteyim yine de belirteyim, hiçbir ücret talebimiz yok.

görsel

görsel
  • görsel
    görsel
    görsel

bu pamuk şekeri sahiplendirmek istiyorum. sitenin bahçesinde buldum, çok uysal. yakınlarınız ya da dahil olduğunuz gruplar varsa paylaşabilirsiniz. fotoğrafları anlık çektim. adını da pakize koydum :)

not: evet resimler yamuk, idare edin.

yer göcek/ fethiye
  • birkaç apartman birlikte baktığımız bir tosuncuğumuz var. hayatımda gördüğüm en sırnaşık, en sevgi arsızı kedi kendisi :) öyle ki sokaktan geçen ve kendisi ile göz göze gelen herkesin önüne pat diye devrilip karnını açıyor sevdirmek için. büyük ihtimalle ev kedisiydi ve sokağa bırakıldı. bizde köpek olduğu için maalesef alamıyoruz ama içimiz de sokakta kalmasına razı gelmiyor. apartman içinde kapımızın önünde sürekli besliyoruz ama bu tosuna bir yuva bulmak şart.

dişi, kısır, yaşı 2-3 civarı olabilir. düzenli parazitlerini yapıyoruz komşularla birlikte. kuyruğunu kaybettiği için adı kuyruksuz :)

kendisine yoldaş arayan, battaniye altında saatlerce mırnaşmak isteyen suser'lara bir mesaj kadar uzağım. arada eve kaçıyor biz herhangi bir agresifliğini ya da fazla bir tırmalama huyunu görmedik. çok tüylü ama halımda yuvalanmasına rağmen tüy döktüğünü de görmedim.

buraya fotoğraflarını bırakıyorum, umarım güzel bir yuva bulabiliriz ona.

görsel

görsel
hesabın var mı? giriş yap