• 1950'li yıllarda çevrilmiş bütün filmleri yayınladılar. bi de ncaa basketbol maçlarını yayınlıyorlardı, hiç birinin adını bilmiyodu adam, stüdyoya, mavi fonun önüne oturuyolardı ercument sunterle beraber, chroma key ile arka ekrana maçın görüntüsünü koyyolardı, stüdyo ekolu nağakustik [!] ortamda "aa güzel" , "hah bu çocuk iyi" , "turnike 3 adımla yapılır", "arabayı süren zeki mürendir" gibi muhabbetler yapıyolardı.

bi de cyborglu bi film wardı, bi mucit oğlanın belden aşşası çalışmıyodu, kafaya kaskı takıp, attırıyodu modellere... attıran yalnız o değildi...
  • bir garip özel televizyon... açılımı "has bilgi birikim"di bi zamanlar ama değişiyodu haftada bir, "habebe", "eyçbibi", "haşbibi", "hababam" gibi açılımlarına rastlamak mümkündür, ayrıca türkiye'min ilk stereo televizyonu olma şerefini taşır, şu anda digital yayin yapmaktadır.
  • in living color verdikleri için severdim. iyi tv eyç bi bi eyç bi bi iyi tv der dururlardi. kendilerini tv kanali degil televizyon markasi sandiklarindan süphe etmistim. uzunca bir süre yayinina no disc, no signal, no hasas no kokain gibi hata mesajlariyla devam etti. sonra sanirim birileri daha fazla aci çekmesin diye vurdu bu kanali. en iyi tv ölü tvdir diyip vurmus ve tasaklarindan tütün kesesi de yapmis olabilirler, emin degilim.
  • iyi tv.
  • eyc bi bi eyc bi bi eyc bi bi iyi ti viii!! seklindeki sloganiyla hafizalarda yer eden, ilk baslarda hemen hemen simdiki kanal e tadinda olup sonra nasil bu kadar bozulabilir dedirten, gunumuzde yayinda olup olmadigindan bihaber oldugum tv istasyonu
  • mustafa keser ve mendillerinin, telefonla bağlanıp istek isteyen izleyicileri "alooo!! ne okiyimm?" şeklinde karşıladığı bir programı vardı bu kanalda. en çok da gözleri fettan güzel türküsünü söylerdi. güzel söylerdi ama.
  • saate bakmak için açıyorum bazen, canavar gibi işlevsel bir kanal yani, sıcaklığı da öğrenmiş oluyorum arada
  • robocopun cizgi filmini vermesi ile hayran kaldigim bi aralar amerika futbolu yayini yapan "kardesim madem kalitesiz yapcaksiniz hic yapmayin bari" dedirtmis kanal.. yerel kanal mantigi ile ulusal yayin yapmıslardir...
  • haftada üç kez trapez filmini gosterirdi bu kanal. hafta sonlari da sirk şovları ile biz eğlendirirdi. ne vefali televizyonumuzdun sen habibe abla.
  • ilk acildigi sene kardesimin dis haberler servisinde part-time calistigi gayri ciddi televizyon kanali. halen 1. levent'te binasi bulunan bu kanalin ciddiyetsizligine en buyuk delil, kucukken burnundan et alinmis olması sebebiyle ne konustugu dogru duzgun anlasilamayan tombalak kardesimi, oglen haberleri spikerlerinin studyoya gelmemesi uzerine apar topar kamera karsisina oturtup haber okutmus olmalaridir. daha biyikleri yeni terleyen kucucuk sabi kardesim, tipki normal zamaninda kekeleyen turku soylerken ise sular seller gibi cigiran kekeme turkucu (huseyin biseydi adamin adi) ciddiyetiyle okuyup bitirmisti haberleri .
hesabın var mı? giriş yap