• al sana bir sperm israfı daha .
    ah ki ne ah
    şeytan bile işlemedi böyle büyük bir günah ,annen ve babanın seni yaparken işlediği günah kadar.
  • (bkz: nüfus mübadelesi)

suriye ve ıraktaki türkmenleri alalım. bunları suriyelilerle birlikte yollayalım. madem ülkenin bölünmez bütünlüğüne kastın var. madem kendini bu vatana ait hissetmiyorsun. madem devlete katil diyorsun. hala neden mecliste utanmadan sıkılmadan büyük türk milleti naralarıyla ant içiyorsun?
  • şimdi bunların kaçı pkkyı sevdiği için hdpye oy vermiş kaçı hdpyi sevdiği için hdpye oy vermiş.

ayrıca, bunların kaçı bilerek ve isteyerek, kaçı mecburen oy vermiş ?

önemli olan bunlar.

artık biz faşist bir ülke değiliz. demokrasi ve cumhuriyetin olduğu özgür ve bağımsız bir ülkeyiz.

haa eskiden olsa baş kaldıranın başı kesilir mevzu kapanırdı.

ama şimdi ise, yok demokrasi, yok adalet, yok insan hakları, yok hukuk, yok uluslararası hukuk gibi bi sürü kasara var.
  • hdp'nin izlediği politikalardan bihaber olan, sadece kürt olduğu için hdp'ye oy veren kitlenin büyüklüğü düşünüldüğünde suçlanması beyhude olan saf yurttaşlardır.

ne zaman ayrılıkçı olmayan ve pkk terör örgütüne göbekten bağlı olmayan bir kürt partisi çıkıp kitlesel destek görür, hdp zihniyeti de o zaman biter.
  • silah zoru , tehdit ve benzeri baskılarla ve engellemelerle kafadan 700-800 bin oyu da çalınmıştır..

şırnak gibi bir yerde mhp'ye yüzde 4 oy yazılmış mesela..

artık gerisini sen düşün rıfkı kardeş..
  • barzani türkiye'ye gelince kürdistan bayrağı çekenlere ve onlarla ittifak yapanlara laf etmeyen tiplerin ülkeden kovmak istediği seçmenlerdir.
  • asacaklarmış keseceklermiş de, müebbet vereceklermiş de mübadele yapacaklarmış da hadi yap bakalım, kendine uzatılan her yarağı hıyar sanıp ağzına sakız eden götoğlanı foşik ergen seni.
  • tek çare mübadele.
    yallah suriye’ye.

türkmen kardeşlerimizi güney doğuya yerleştiririz oh ne güzel bu beslemelerden kurtuluruz.

düzeltme: bazı mezopotamya eşekleri okuma yazmayı öğrenmiş. teknoloji o kadar gelişmiş demek ki.

türkiye cumhuriyetinin kurucu unsuru olan türkleri orta asya’ya kovmayı talep eden terörist artıkları şunu iyi bilsinler biz bu toprakla bedavaya konmadık veya sizin gibi başka bir milletin altına yatmadık arsız beslemeler.

anadolu, kafkasya, orta asya ve trakya türk yurdudur. bu toprak bizimdir.
    sizin gibi vatansızlara bizim ülkemizde yaşamaya izin verdiğimiz için burası sizin olmuyor.

istanbul’da benim, erzurum’da benim, diyarbakır’da benim.
  • dağa çıkmasınlar, siyaset yapmasınlar. egemen siyaset anlayışına göre bu kıtlenın yapması gereken
  • verdiği oy yüzünden insanları terörist ilan eden, ülkeden sürmek isteyenlerden ala terörist mi olur?
    hdp'ye oy vermem çünkü terörle ilişkililer ve onlara güvenmiyorum, size ve sizin zihniyetinizdeki faşistlere bırak oyu selam bile vermem çünkü siz bizzat teröristin dikalasısınız.
hesabın var mı? giriş yap