• hollanda orijinli bisküvi üreticisi. 1861'de kurulmuş, bir aile şirketi, hellema da zaten ailenin soyadı. ürün yelpazesi ve firma hakkında çeşitli bilgiler internet sitelerinde verilmiş.

elbette ki bim'de bir sabah ansızın belirivermeleri sayesinde tanıdım ben de kendilerini. hindistancevizli ve yerfıstıklı kurabiye ile sarı ambalajlı ve daha çok kahvaltı bisküvilerine filan yönelik sunbest serisinden birkaç çeşit bisküvi gelmiş benim gittiğim bim'lere. hemen alıp denedim, çok güzel lan, arada gelsinler böyle. kurabiyelerin bisküvi kısmı pek hoş bir kere, çikolatalı ürünlerin çikolatası da nesquick'in çikolatalarında biraz yakalanır gibi olan o sütlü yumuşaklıkta. henüz tüketmediğim ürünlerle ilgili de beklentim çok yüksek bugünkü tecrübelerimden sonra.

bim'de satılan muhteşem ürünler listesine bomba gibi bir giriş yapar valla bu.
  • bim de hala olan ürün.. gidip alınmalı tüketilmeli..
  • 1861’de kurulmuşsun, güzel birseysin ki bugünlere kadar gelmişsin. peki neden palm yağına, kanola yağına, invert şeker şurubuna bulaştın be hellema.

not:yurt dışında satılan ürünlerinde de aynı içerikler mevcutmu bilmiyorum aydınlatan olursa sevinirim.
  • elmalısı biskrem elmalıyı hatırlattı. efsane bir yiyecek bu.
  • elimde daha önce yaptığım stok bitmiş durumda. zaten son kulanma tarihi de 6 ay gibi bir süre olduğu için son kullanma tarihi de bitmişti. tekrar gelse de stok yapsak dediğim bisküvi üreticisi.
  • ürünleri zaman zaman bim'lere gelen, güzel bisküvileri olan marka. şu sıralar bim'e yolunuz düşerse yoğurtlu kahvaltı bisküvileri ve çikolatalı kurabiyelerini görebilirsiniz. üzümlü ve elmalı bisküvileri de gelse keşke. birkaç gün önce aklıma gelmişti. içime mi doğdu nedir, bugün bim'e gittim ve 3 çeşit büsküvisi gelmişti. sevindim tabi. ama üzümlü ve elmalı ürünleri de gelseydi keşke. belki gelir, bekleyelim bakalım.
  • hellema'nın sydney adlı ürünü bim mağazalarına ayın 15'inde gelmiş tabi bugün haberim oldu gidip aldım hemen diğer çeşidini çok beğenmediğimden almadım sydney'in tadı çok güzel .lakin geçen yıla göre fiyatı bir lira artmıştır .
  • mama markasını andıran bir ismi var bütün çeşitlerini aldığımı zannediyorum yoksa 25 lira tutmazdı. ucuzdur diye fiyatına bakmadan almıştım. henüz denemedim ancak 18.10.13 karnımın acıkasına binaen dost günlük sütle ideye indireceğim ürünler olacak
  • bim grubuna ait olan file marketlerinde ürünleri bulunmakta
  • yerfıstıklısını deneyip bayıldığım mamul...
hesabın var mı? giriş yap