• --- spoiler ---
    sezon 9 bolum 11 le beni sasirtan program. valla sormak isterdim gordon ramsay' ye "chef su elise de benim goremedigim ne gordun de onu tutup favorimi eledin" diye.
    --- spoiler ---
  • 9 sezonun son cümlesinde chef gordon'ın elise'e söylediği lafla beni bitirmiş süper reality show/yarışma.

"stop being such a bitch"
  • şu sıralar fx kanalında 7. sezonu yayınlanan reality show/yarışma. başlarda sadece şef ramsay küfrediyordu. körle yatan şaşı kalkar misali, şimdi hepsi aldı eline birer tane, "fucking fuck fucked" şeklinde nereye yerleştireceklerini bilemiyorlar. ben de evde olur olmaz fucklamaya başladım. yalnız çevirilerin kötülüğünü ne yapıcaz?
  • ordaki müşteriler bedava mı yiyip içiyorlar hala anlayamadığım yarışma. bir de bazı müşteriler gelmiş şefin yanına şikayet ediyor falan. hayatta aklıma böyle birşey yapmak gelmez. garsona söylersin derdini. şov amaçlı mı ayarlanmış diye de düşünmüyor değilim hani. yalnız ben beleş güzel yemekler yiyecem(beleş olduğunu farz ediyorum hala, çünkü yarışmacılar eline yüzüne bulaştırınca mutfağı kapatıp müşterileri fuck offladığını gördüm 2-3 kez :) ) sonra da şefe gidip şikayet edecem. terbiyesizlik yemin ederim ya :) yalnız ramsey herşeyin başına bir fuck ekliyor hoş olmuyor sanki. bedava mı yiyip içiyorlar söyleyen biri olursa sevinirim :) aklıma takıldı. valla bedavaysa beni çağırsalar deniz tarağı(hiç yemedim ben hayatımda bunu.eziğim sözlük :) ) verseler, risotto verseler ben de lüp lüp götürsem. gordon amca sana da terbiyesizlik etmem, uslu uslu yerim belki de hayatımda hiç tatmadığım yemeklerin. her hafta çağır ben gelirim cicim merak etme :)
  • şef gordon ramsay'in yarışmacıların üzerinden deli gibi rant sağlayıp, kazanana ödülünü vermediği yarışma. çok şaşırtıcı bir olay çünkü 7. sezonun galibi holli ugalde londradaki london's savoy grill deki işinin kendisine verilmediğini ve şef gordon'un ise bu konu hakkında hiçbir bildirim yapılmaması gözümde programın kalitesini önemli şekilde düşürmüştür.

detaylar için http://www.dailymail.co.uk/…ondons-savoy-grill.html
  • yemekle ne ilgisi olduğunu çıkaramadığım program. arada birtakım yemek isimleri geçiyor, ama programın büyük kısmında insanlar birbirine bağırıyor sadece. bağırmalı program.
  • hoş fuckogram. eöö pardon program. chef ramsey'in o inanılmaz it's fucking raw! serzenişi kulaklarımda hala çınlıyor. aslında bir yemek programı fakat içinde yemekten çok küfür var, müşteriler olan biteni şaşkınlıkla ve sanki zevkle izliyor. gerçi ben ekran karşısında gayet zevkle izliyorum fakat, bilmiyorum.

fx'te arada bi yakalarsam izliyorum, ancak tüm sezonlarını nereden izleyebileceğimi hala çözmüş değilim. sikimsonik part'lar çıkıyo her yerde. it's fuckin stupidity!
  • dream theater'ın vardı böyle enstrümantal bir parçası. artık fii tarihinde kalmış diyebileceğimiz fii albümünden ~(bkz: falling into infinity)~ . bana bu şarkıyı fii den başka hangi albüme koyarsın diye sorsalar herhalde (bkz: images and words)'e koyardım. klavyenin verdiği atmosfer efekti yakalanamasa da diğer yönleriyle i&w gibi duran bir şarkı.
  • bu ramsay'de limit yok arkadas. icinden ne geliyorsa bam bam bam soyluyor. memintolari tombikto olan bi musteriyi fena bozdugu bolumu suradan izleyebilirsiniz;

http://www.youtube.com/watch?v=jfeujj29gws
hesabın var mı? giriş yap