• (bkz: #99242066)

edit: 250 tl ile kurtardığına şükretmesi gereken yazarın beyanı. 6899 tl ile sanırım ben zirveyi temsil ediyorum.
  • 10/10 rezalettir. adamlar kapıya gelip kargoyu vermeyi bir lütuf olarak görüyor biz kargoyu açıp ürünün çalışıp çalışmadığına bakarak ona göre mi vereceğiz geri? iyi o zaman telefon sipariş edeyim kargocu elemanda beni beklesin tüm özelliklerini deneyene kadar.
  • içeriden bildireyim.

hiçbir kargo firmasında kargoyu açamazsınız. kargoyu açtığınız an teslim aldınız sayılır. kurye zaten beklemeyeceği ( çok işi var. ama bu işlerinden biri sizi beklemek değil) için tutanak işi yalan olur. veya kuryeyle biraz samimi ilişki kurum teslimattan süresince. güler yüzlü olun. kuryeye artislik yapmayın. adam ekmeğinin peşinde sizin karışımızın değil. ınsan yerine koyarak rica ederek kayginizi dile getirin. anlayisla karsilayip bekleyeceğine emin olabilirsiniz

size tavsiyem böyle eşyaları internetten alacaksanız şube teslim alın ve şubede açarak tutanak tutturun. başka türlü çok zora girer işiniz.

ürün yırtık pırtık gelmiş. rezil bir kargo firması olmasına rağmen kargo bazlı bir sorun görünmüyor direkt satıcı hatası.

6/10

edit. ekleme
hesabın var mı? giriş yap