• aliexpress gibi fotolu yorum dönemi artık her yere gelmeli ve eksi yorumlar yayınlanmalı. boykot varsa +1
  • daha önceden yazdım özet geçiyorum.

aldığım boktan ürüne yorum yaptım kaldırdılar.
    neymiş yorum ürün ile alakalı değilmiş.
    aldığım ranzanın demirleri götüme giriyor, neyi ürünle alakalı değil yarrammmm...
    o günden sonra bir daha alışverişi kestim beş yıl oldu bir şey kaybetmedim.
    gidin başka yerden alın amk!
    sizlerde az değildiniz.
    yorumları okuyup hala alıyor, üstüne bir de ağlıyorsunuz.

rezalet falan değildir.
  • hepsiburada yıllardır yorumlar konusunda aynı taraflı tutumu gözeten bir firma ve bu tutumlarının değişeceğini hiç sanmıyorum.

son 3-4 yıldır negatif yorum yazacağım zaman almış olduğum ürüne 5 yıldız veriyorum ve yoruma olumlu başlıyorum, ardından da yazacağım negatif yorum neyse içimi boşaltıyorum, yüzde 90 ihtimal yorumları kontrol eden editör yorumuma onay veriyor (tamamını okumaya üşeniyorlar zannımca). ciddi alıcılar yorumları göz gezdirme usulü değil de ayrıntılı okuma yöntemi ile taradıkları için mutlaka yorumuma denk geliyorlar ve genelde de bu yöntemle yaptığım yorumlar faydalı bulunduğuna dair oy almış oluyor. öyle siteye böyle müşteri, swh.
  • yıllardır süren rezalet.

tek yıldız değil, herhangi bir olumsuz ifade bile yayınlanmama sebebi. 10 tane olumsuz yorumdan birini seçip yayınlıyorlar ki satış adedinde azalma olmasın. satın alma niyeti olan adam işkillenip de vazgeçmesin diye yorumları kasten manipüle ediyorlar ki bu bir suçtur.

telefon kabı aldım anneme. bordo yazıyordu kırmızı geldi. yorum yazdım ve dedim ki çok kaliteli durmuyor ama fiyatına göre iyi. adamlar yayınlamadı ya la! aynı gün başka bir yorumumu ise anında yayınladılar sırf övdüm diye. yıllardır da bakmam yorumlarına zaten.
  • bunlardan aldığım bir sweatshirtün yorumu için anlattım baya ürünü ama sonunda dedim ki bak satıcının gönderdiği bu üründe etiket yok. etiketsiz ürün mü olur aq (bu kısmı demedim). üründe bir hata kusur olsa ve değişim istesem bana çok çok yüksek ihtimal etiketini söktünüz diyerek iade reddi yapacaktı satıcı. bu durumu belirttim ama yorum "ürünle ilgili bilgi vermediğim için" yayınlanmadı.

defalarca editledim artık ürünün ipliğinin üretildiği ustanın don rengine kadar detaylı yazdım ama yine sonda o etiket mevzusunu da ekledim. yine yorum yayınlanmadı. sebep: "ürünle ilgili bilgi verilmedi". eben verilmedi aq taşşak mı geçiyosunuz?
  • insanlar kansın diye yapılan bir dalavere. tüm ürünler mükemmel, 5 yıldız olabilir mi ya? internetten bir ürün almadan önce ürünü iyice araştırıp satıcıyı stalklamadan bir alışveriş yapamıyorum. bir kere dolandırıldım, bir daha olsun istemiyorum.

tüm bu rezaleti biraz azaltmak için çok satış yapmış satıcılardan ürün alabilirsiniz.
  • tüm kriterlere uygun bir yorumu yayınlamamıstır:

görsel
  • hepsiburada alışveriş dünyasının metro turizm'idir.

bundan öte yorum gerekmez.
  • az önce eski yorumlarıma girip bakayım dedim. fotoğrafıyla birlikte, hiçbir argo kullanmadan tamamen ürün hakkında yazdığım olumsuz yorumları yayınlamamışlar. herhangi bir sebep de belirtilmiyor. kriterlerine bakıyorsun, uymayan bir şey yok.

hepsiburada yorumlarına ve puanlarına güvenmemek şart.

zaten aynı mağaza burada 10 puan iken başka sitelerde 7,5 - 8 puanda olabiliyor.
  • taa allah'ın çin'indeki e-ticaret sitesinin neden güvenilir de bizim ülkemizdeki hepsiburada'nın neden güvenilmez olduğunun küçük bir örneğidir.
hesabın var mı? giriş yap