• la bu merveler ne etti size.
  • --- spoiler ---

tabi okumuş kadın
    hayatını sikmişler diyemedi
    incinmişsin dedi

--- spoiler ---
  • hayatımda tanıdığım hiç bir merveye ufacık bir hoşlantı bile hissetmeyerek çürüttüğüm iddia.
  • mermer merve mermer merve mermer merve.
  • tam olarak öyle gelişmedi. hayatım incinmişse ve meselenin içerisinde büyük bir merve faktörü bulunsa da inciten bendim. hanımefendi barut fıçısı olabilir, lakin kıvılcımı ben çaktım. hep beraber cayır cayır yandık, hatta bazı bakımlardan hala yanmaktayız.

neyse efenim, kendi düşen ağlamaz. "hayatım uf oldu hüğğ" yapacak değilim artık. iki sene yapmış bulundum zaten.
  • x kuşağında başlayıp y kuşağında devam eden, kız çocuklarına merve ismini verme furyasının kaçınılmaz bir sonucudur. her erkeğin hayatını inciten kadınlar elbet vardır fakat isminin merve olması ihtimalini artıran, bu sözü geçen dönemlerdeki annelerin merve manyaklığıdır. ek olarak söz konusu neslin nispeten dejenere olması da bi sebep olabilir. mervelerin hiç mi suçu yoktur, o tartışılır.
  • o bahsi geçen bütün merve'lerin amina koyayım ben.
  • bize de denk geldi bir tanesi. ama tecrübedir diyip yolumuza baktık. fazla düşünmeyin düşündükçe daha çok incinirsiniz.
  • garip şekilde benim yoktur hem inciten taraf ben oldum nednei dobra oluşum ve elimin tartısı (söyleyeceğim sözü direk korkmadan söylemem) olmayısı bir noktadan sonra tek gecelik ilişkilere döndüm şimdi ise forever alone derneğine kayıt oldum.
  • diyeceğim o dur ki, mervelerde kalmayın arkadaşlar.
hesabın var mı? giriş yap