• yatmadan once ami gotu dagitmistir. sigara, icki ve seks kokusunun toplumda yaratacagi etkinin negatif yansimalariyla ugrasacak hali olmadigindan aklanir, paklanir ve tum delillerden arinarak masum bir sekilde 2 saatlik uykunun verdigi sersemlikten doppiosunu yudumlayarak kurtulmaya calisir.
  • yaz, kış, baharlar yarım saat erken kalkma suretiyle her sabah hayatımdaki eylem. nadiren sektiği de oluyor, şimdi yalan olmasın.

şu saç kurutma olayından yıldım ama artık, tek sıkıntım saç kurutmanın benden çaldığı vakit. gittim en güçlü makinayı aldım lakin henüz optimum faydayı yakalayamadım.

sabahları kolumu kaldırıp dolmuşta tutunurken kol altıma denk gelenler çok memnunlar bu alışkanlığımdan. saygılar.
  • her akşam duş alan insan için mükemmel oda ve/veya ev arkadaşıdır.
  • son bir kaç yıldır edindiğim alışkanlık..
    bir kaç ay önce ailemin yanına 4-5 günlüğüne gittim.. her sabah duş almam dikkatlerini çekmiş. önce annem "oğlumda ne kadar temiz, her sabah duşunu alıyor diyerek" farkında olduğunu belli etti. hemen babam söze girdi "ne temizliği, simam'mı temiz güldürme beni hanım.. şeytanla yatıyor şeytanla kalkıyor pezevenk.. evlenmezse olacağı bu.. kaç yaşına geldin lan ne zaman evlencen dürzü.." eeh pes yani baba tüm analizi yaptın ya.. ne diyim sana.. konuyu nerden nereye getirdin.. he a.q şeytanla yatıyorum şeytanla kalkıyorum, sabahta abdest alıyorum.. hayırlısı be baba dedim geçtim..
  • benim galiba kendisi. elimi yüzümü yıkayarak geçireceğim süreyi duşa ayırıyorum. şu istanbul trafiğine herhangi bir şekilde müdahil olacaksın ve her sabah duş almayacaksın öyle mi? sokağa çıkmanla kirlenmen de bir oluyo bizim buralada. her yerde arabalar, her yerde hareket halinde olan cisimler... kalkan toprağın, uçuşan tozun pisliğin haddi hesabı yok... bundan mütevellit her sabah duşumu alarak evden çıkar ve işime giderim... akşamları da spora gidiyorum zaten. spordan sonra da duşumu alıp vurup kafayı yatıyorum. günde en az bir defa duş almadan yatağa giren adamın da amına koyim ben bu arada. yatılır mı lan o yatakta?!
  • istanbul'un barajlardaki suyunu hüpletmiş insandır. lan bi sabahta duş alma be kardeşim.
  • bir erkek olarak her sabah duş almaktayım ve hiç şikayetçi değilim ve üşenmiyorum. çünkü alışkanlık oldu çok uzun yıllardır. hatta duş almadan dışarı çıkamama gibi bir fobim var sözlük. bakkala bile çıktığımda kendimi çok kötü hissediyorum. sabah duşu insanı zinde tutar. güne yeni başlangıç hissi verir. kötü olan bütün herşeyi temizlenerek siler. ben böyle alıştım ve çok mutluyum. hele de yaz sıcağında sabah akşam alınmalıdır. metrobüse bindiğimde insanların duş almadan size yaklaşmaları bile rahatsız edici olabiliyor. kendinizi düşünmüyorsanız en azından insanları rahatsız etmemek için onlara saygınız olsun.
  • kendisi ülkenin batı veya güney kıyısında yaşıyor olabilir.

sabah yıkanıp öğleye doğru terden duramayınca anlarsınız hallerinden.
  • bu benim.dışarısı -20 derece de olsa saç dahil duş almadan güne başlamam mümkün değil.
    amerikan filmlerinde klasik bir sahne vardır kahraman sabah geç uyandığını fark eder hemen aceleyle elbiselerini giyer ve dışarı çıkar 1-2 dakika içinde.bu tip sahneleri izlerken bile kendimi kötü hissediyorum.

bana kalsa bu başlığın her gün duş almayan insan şeklinde açılması gerekiyordu.normali bu çünkü
  • iş yeri yakındır muhtemelen ya da erkektir.ya da iş yeri yakın bir erkektir.
hesabın var mı? giriş yap