• kargo pantolon var da biz mi giymiyoruz? kargo dediysem şöyle veya şöyle değil adam gibi bol ve rahat bir şeylerden bahsediyorum. bu kot olayı da kabak tadı veren ve bize dayatılan bir moda akımının sonucu.
  • zamanında bunu farkedip kot pantolana savaş açmıştım. sonra baktim ki aşırı saçmalamışım.
    herkes kot giyiyor çünkü:
    ütü gerektirmiyor.
    çok zor kir tutuyor.
    hem spor hem casual hem de resmi kombinle tamamlanabiliyor.
    deforme olmuyor. ömrü kumaş pantolanlara göre daha uzun.
    e tüm bu sebepler kot pantolonu yayginlastiriyor
  • kıl dönmesi patlamasını başlatır.

fakirlik belirtisidir. kot pantolon şantiye/maden amelesinin korunma amacıyla giyebileceği eski çadır bezidir.
  • kendi adınıza konuşun. ben elbise, etek giyiyorum. tavsiye ederim :)
  • anlam veremediğim durumdur. kumaş pantolon, jogger ve eşofmanlar bu kadar rahat, hafif kumaşlı ve şıkken sokaktaki 10 kişiden 9'unun aynı boktan şeyi giymesi gerçekten enteresan.
  • jogger giyin kotu bırakın abi, sanki donla dışarıda geziyormusum gibi hissettiriyor
  • kot giyen kimseyle çıkmıyorum. net prensibim. düzenli kot giyen adam ciddiyetsizdir. özbakımına çok dikkat etmez. o yüzden üniformalı, takımelbiseli işleri olan adamlarla çıtım hep. gururluyum!
  • rahat kalıp olanı sorun çıkarmadığı için tercih edilebilir.
  • haha başlığı görünce bi sağa sola baktım 5 te 5 :d
  • kot diğer pantolonlar kadar çabuk kirlenmiyor, leke tutmuyor, yıpranmıyor, sağdan soldan esnemiyor. bir kotla üniversite hayatını bitiren öğrenciler tanıdığım için ömrü sayesinde tasarruflu olduğundan tercih sebebi olabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap