• saolsun baldur's gate evrenine kapadığım kapıyı yeniden açtım.
  • gayet sakin, derli toplu, anlaşılır bir anlatıma sahip yazar.
  • hahahha, sevan nişanyan'ın "sevr kötü değildi, kurtuluş savaşı gereksizdi, niye? çünkü 2.dünya savaşı'ndan sonra doğrudan değil, dolaylı sömürüye geçildi." yazısını okumamış ya da okuduğu halde anlamamış bir tip gelmiş kafasına göre faşist diyor.

bir de adamın yazısını okuyunca ve buraya yazınca paranoyak filan olduk.

arkadaşlar biliyorum, empati yapıyorsunuz. benimsiyorsunuz da ben hakaret yemek ya da ad hominem'e maruz kalmak isteseydim. doğrudan sevan bey'le dalga geçerdim en çok ben biliyorum fb yazılarında.

böyle kötü suretleriyle uğraşmak da ilginç gerçi.

mesela neymiş. sevan nişanyan türkiye'yi işgal etmek istiyormuş. çünkü ermeniymiş. nasıl kafalar lan bunlar.

marksist.org da yunan ordusu niye yenildi yazıları yazdı. onlar da müslüman türk sanıyorum. ne olacak. türkiye'yi işgal etmeye çalışan müslüman türkler olduğunu düşünen paranoyak faşist mi olacağım yine.

sevan bey, hapse haksız yere doğru nedenden girdiniz. buradaki sürü de başı boş kaldı. senin yazılarını okumuyorlar, bize saldırıyorlar.
  • insanlara ne oldukları söylenince alınıyorlar. bir şovence faşist olarak tanımlanmak gerçekten çok üzülmeme yol açtı.

demirtaş'a da yazdım, buradaki hdp fanboylarına da yazıyorum. id artığı cümlelerle saçmalayacaksanız konuşmayın daha iyi. partinize oy verirken kendime daha az küfretmemi sağlarsınız.
  • türkçeyi sonradan mı öğrenmiş diye merak ettiğim yazar. google translate gibi entry giriyor. neredeyse her cümlesinde bir anlatım bozukluğu var ama böyle uzun uzun, bolca sıfat serpiştirerek yazmaktan da vazgeçmiyor. kendisini daha iyi ifade etmek istiyorsa yazmaktan çok kitap okumasını tavsiye ediyoruz.

edit: bir kaç örnek verdim, uğraştım, didindim ama arkadaş tam bir gramer çılgını. benden bu kadar, umarım zamanla düzelir.
  • arada sırada başlığına birileri dadanır. sorarsın ya derdini söylemez ya öfke kusar.

yazım tarzi eleştirilir ancak örnek verilmez. kitap okusun diye laf atılır. iyi de güzel kardeşim, ben zaten buraya yazdığımdan çok daha fazlasını okuyorum.

neyse, herkesin bir karın ağrısı var.
  • bunun da derdi belli oldu.

"göz göre göre insanları gerizekalı yerine koyduktan sonra, niye çözüm süreci bitti, bunda pkk ve öcalan'ın suçu yok, sormak lazım diyen adamlar ırkçılıktan beyni dönmüş insanlardır"

virgülü unuttuk diye bu kadar kasmasaydın kardeş. başlıktaki yazarın tekine seslenilmişti ama siz zaten ne dediğimi benden iyi anladıktan sonra bir de düzeltme yapmışsınız.

burada benim de hatam var, sizin de kendinizi beğenmişlik dahil başka dertleriniz de var.
  • "o zamanki hükümetle arası kötü olmasına karşın, davutoğlu'nun "türkiye, ortadoğu'da arabuluculukla önemli olsun." kafasına uymuş ve suriye ile yakınlaşma sürecinde hükümet ile uyumlu çalışmıştır."

anladın mı kardeş? başka? başlığımı böyle şişiren ilk adam da değilsin. sıradaki örneği bekliyorum.
  • (bkz: sosyal faşist)

tek bildiği hdp'ye, kürt hareketine ve dolaylı olarak kürt halkına iftira atarak akp stepneliği yapmak.
    doğu perinçek familyasından sanırım.
    neonazi-ulusalcılığına yakalanmış, kendisine acil şifalar diliyoruz.
  • şoven deseydiniz daha mutlu olurdum.

defalarca dediğim gibi, haketmeseler de ilk seçimde hdp'ye oy atacağım. onun dışında hdp, kürt hareketine iftira atmadım. yazdıklarım haberlere, kitaplara ve hdp'li siyasetçilerin demeçlerine dayanmaktadır.

kürt halkını bu ikisiyle eşitlemeniz güzel, onların hatrına hdp'ye oy atacağım zaten.

perinçekçi olduğunu iddia eden beşinci şoven başlığını ziyaret etmiştir.

laik,demokratik hukuk devletinde yaşamak istemektedir. türkiye'de gerçekleri söylemek, kimlik siyasetiyle yaşanılan yerde suçtur. bundan dolayı size ya faşist ya jakoben derler.

türkiye'deki vergi paylaşımını ad hominem'le pkk'nın isteğine göre kurmak isteyenler faşist şeklinde sövebilirler. onların doğası gereği olacak durum budur.
hesabın var mı? giriş yap