• ben öpüşürken genelde ortadoğuya barış getirme amacını hedeflerim halbuki.
  • zamanında konserlerde, mekanlarda ve sokaklarda yaptığım, yerine göre keyifli, yerine göre saçma olabilecek olay.*

bir konserde adını bile öğrenmeden bütün konser boyunca öpüştüğüm kız ile sonradan tinder'da eşleşmiştik, ben unutmuşum tabii de kız beni hatırlamıştı, şimdi sevgilisiyle attığı fotoğrafları beğeniyorum.

yani ayrıca; enteresan durumlara sokabilecek olaydır da aynı zamanda.
  • çok fazla kaybedenler kulübü izleyen ergenin hayali anısı.
  • (bkz: amaç belli)
  • bu benim başıma norveç'teyken gelmişti. arkadaşın doğum günü için bi mekanda * toplanılacaktı. bilen bilir * bu mekana girince sağ en köşede bir platform vardır, loca gibi. arkadaş ve arkadaşları orada oturuyorlardı. yanlarına gittim, montu, bereyi, eldivenleri vs çıkartıp hepsiyle selamlaştıktan sonra bi hatun geldi platforma, geldi, öpüştük, gülümsedi ve gitti.

sonra gece boyu peşinden ayrılmamıştım da kız ingilizce bilmiyordu * konuşamadık. gecenin ilerleyen saatlerinde dışarıda sigara içerken, aynı kızı başka bi adamla sevişirken görmüştüm. *
  • bunca yıldır kadıköyde turluyorum, hiç başıma gelmeyen hadise. amaçsızca öpüşmek nedir? yani öpüştünüz ve sonra hiçbir şey olmamış gibi yola devam mı ettiniz? ben kendim şahsen amaçsızca öpüşmüyorum, o noktadan sonra bir davette bulunuyorum ki hiç de geri çevirilmedi. siz öyle öküzün trene baktığı gibi öpüştüğünüz kadının yoluna gidişini mi izlediniz? oğlum sizi öperler arkadan donunuza kadar soyarlar ruhunuz duymaz. bu nasıl bir bilinç kapanmasıdır? hadi bilincin kapandı libidon da mı dürtüklemiyor? yoksa bazı suserler, kadıköy sokaklarında tenhalarda turlarken başlarına gelmesini umdukları şey için kadıköy bomonti mavi saç üçlüsüne cesaret mi pompalamak amacındadırlar bu tip şeyler yapsınlar diye? ''hani öpüşebilirsin sonra da gidebilirsin. sen yeter ki öbüj''. kadınlar, kadınlarımız... maymun ettiniz lan bütün cinsimizi, kendimize baktıkça sizlerden soğuyorum. bu suserlerin amacı nedir? nereye varmak istemektedirler? haritada yerini bulamayacağı dünyanın öbür ucundaki şile...
  • hiç tanımasanda ilk izlenimin çok önemli olduğu olaydır.
  • bunun bir de amaçlı yapılanı vardır ki sokakta denenmemesi gerekir.
hesabın var mı? giriş yap