• sandığa gitmeyenler de eklenince ~%25'tir. (bkz: gezer oy)
  • biri de ben oluyorum
  • bizim alaman bir abi bu,liberal gibi ama değil gibi,28 şubat mağduru ama ateist gibi,anlamadım gitti...
  • (bkz: benim bu)
  • narsistik götleri içeren kesimdir. bu kesim sürekli ağlar durur, beni temsil eden kimse yok der.

ancak asıl problem, bu %10-12 lik kesim kendi partisinide asla kurmaz. sıkıntı narsistik olmalarından kaynaklanmaktadır. adamın söylediğini aynı kelimeler ile söylesen, vurgu farkından sana oy vermez çünkü..

ağlak, boş ve gereksiz insanlar topluluğudur. herşeyi başkalarından bekler, kendi elini taşın altına asla koymaz. eleştirir durur, asla aksiyon almaz. sonra da beni kimse temsil etmiyor yeaa diye konuşup durur.

"siktir git kendini temsil eden bir oluşum kur o zaman amk dallaması" demek gelir insanın içinden.
  • eğlenceli iş vesselam, senin için kutsal olan, inancın ve vatan toprağı sana maddi ve manevi faydası olmayan halkın değerlerini korumak adına kurulmuş koltukları; ego tatmini, eş-dost peşkeşi gibi işlerde kullanan adamları savunmuyorsun, kimsenin hakkına falanda girmiyorsun.

bir partiye bağlı olmadığın zaman kutsalına kimse laf edemiyor, inanç ve vatandan bahsediyoruz çünkü bunun yanında tertemiz her siyasiyi eleştiriyorsun, sallayıp savuruyorsun çünkü kutsalın sadece vatan.
  • yirmili yaşlardayken büyük idealler, düşünceler vardı. otuzlu yaşların sonuna geldim o idealler yerini gerçekçi olmaya bıraktı. hiçbir partiyi tutmuyorum. kişilere bakıyorum. bugün desteklediğim kişi yarın bana uymazsa desteklemem.
    partizan, fanatik değilim. gerçi hoş desteklediğim de kimse yok.
    ne bir parti ne bir siyasi. hep mecburiyetler silsilesi
    tek inandığım atam. güvendiğim, yolunu takip ettiğim, evladımı ona layık olarak büyüttüğüm bu ülkenin kilit taşı.
  • kemalist kesim. her koldan siyasi islamın, sağcıların ve başı bozuk solcuların saldırdığı kesim.
hesabın var mı? giriş yap