• çokça zamandır yaptığım eylem.

-tip(yüz). sürekli tutturmuşlar bi' yok tipe bakmıyorlar karaktere bakıyorlar. ee seni tipin yoksa karşındaki kişi senin karakterini anlayacak kadar yaklaşmaz bile sana.

-para. paran yoksa bu toplum düzeninde değer maalesef görmezsin.

-dış görünüş(fizik vs). kaslı değilsen, pısırık bir insansan bir de fiziğin kötüyse yine değer görmezsin.

bunların 3'üde varsa maalesef kendini sevilmemeye alıştırman gerekiyor. ne kadar zor olsa da böyle bu işler.
  • kendini sevmezsen kimse seni sevmez bencillik ama tadında lazım burda herkes tek aile filan zaten biryere kadar
  • bu duyguya kapılan suserların büyüttüğü genişçe hezeyan. aslında kardeşim hiçbir zaman sevilmeyeceğini anlamak diye bir şey yok. bunu bilemezsin. ancak spesifik olarak bir insan tarafından sevilmeyeceğini anlayabilirsin. seni bu başlığa alalım. (bkz: kabullenmek) he ne demişler bir de 'please try again'

edit: tabii başka şişede please
  • kendine değer vermeyen hiçbir insan sevilmeyi haketmez, kendini sevilmeyecek biri olarak gören biri neden sevilsin öyle değil mi?
  • götü göbegi salip huzurlu bir yasam surmenize neden olur.
  • tam da bu tarz şeyleri düşünürken frame'de bunu görmem şaşırttı.
  • bir erkek olarak sevilmen gerektiğini düşünmeyi bıraktığın an peşinde tın tın dolancak o laf attığın kızlar. ama siz hala şu beni şöyle sevmiyor bu bana bakmıyor diye ağlayın, ağla, ağlasınlar. olum su hayatta sizi bir tek ananız babanız sevecek bu kadar basit, koskoca sakallı 25 yasında adam da niye sevilmiyorum diye mızmızlanıyorsa vay halimize.
  • başkalarının beni sevmesini istemiyorum, sadece o sevseydi benim için yeterliydi..
    sevmedi ve başkası ile evlendi..
    vee
    anladım ki hiçbir zaman o beni sevmeyecek.
  • bazen çok geç gelen anlama halidir. o kadar geç gelir ki geldikten sonra bunu anladığınıza, bu duruma değil de bunu bu kadar geç anlamış olmanıza kızarsınız. uzun yıllar süren ilişkilerde yaşanması ayrı bir yakıcı olur.
  • "hiçbir zaman sahip olmayacağın bir şeye öykünmek... arzular arasında en soylu olanı bu değil mi?" demişti filozof.
hesabın var mı? giriş yap