• şu dakikadan sonra full hm'den alışveriş yapıyorum kampanyası

edit: link silinmiş mesajdan yazıldığı için yazıyorum. h&m lgbt+ bireyleri savunduğu için arkadaş böyle bir başlık açmıştı.

2. edit: bir yazar şunu eklememi istemiş. "bu kampanyayı başlatan furkan adlı şahıs türlü alavere dalavare yollarıyla bankaları kandırıp bedava puan topluyodu alışveriş yapmadan ifşalamışlardı. o zaman müslümanlığı, muhafazakarlığı nerdeymiş"
  • ''burada müslümanlar ne istiyorsa o olacak. biz neye hassasiyet gösteriyorsak politika ona göre şekillenecek. endişeli muhafazakarlar değil, bu toprakların sahipleriyiz.'' diyen zihniyet ne istiyorsa, ben tersini yaparım.

bu yobaz tipler kendi verdikleri özgürlüğe göre her şey şekillensin istiyor da, sen kimsin amk? zamanında bu zihniyete yakın olan o yobaz dedelerin asılırken dünya yavaş yavaş değişmeye başlamıştı zaten. bu düşüncelerini körü körüne yaşayacaksan eğer, siktir olup gidip afganistan'da talibanla yaşayacaksın.
  • ben senin dedenin bağımsızlık mücadelesi verdiğinden şüpheliyim yobazov. dedelerimiz herkes kendini özgürce ifade etsin diye demokratik laik bir düzen kurdu, senin gibiler böyle konuşuyorsa bu özgürlük ortamına borçlusunuz.

edit: eğer yıllardır buradan alışveriş yaptıysan salaksın. bu h&m için yeni bir şey değil, tasarımlarındaki kadın giyimlerindeki maskülenliği, erkek giyimlerindeki feminenliği göremediysen bunlara yıllarca para kazandırmışsın demektir.
    keşke param olsa da eskisi gibi h&m’den alışveriş yapabilsem…
  • saçma kampanya

yuhh be. size ne kardeşim. isteyen alışveriş yapar, isteyen yapmaz. beğenmiyorsan alma.
  • halbuki kokain çekseler, cocuk tecavüzcülerini savunsalar direkt alışveriş yapılacak yer olurdu onlar için.
  • "müslümanlar ne istiyorsa o olacak" dan sonrasını okumadığım kampanya.

cahile bak hele.

sen kimsin lan aaşldk. böylelerinden müslüman değil, olsa olsa yobaz olur.

edit: guzellerguzelim adlı çaylak bu entry'im üzerine "ateistleri siktim engel" diye türkçeden nasibini almamış, buram buram cehalet kokan nefret dolu bir mesaj atmış. benim ateist olduğumu nereden çıkardı acaba çok ilginç. işte cehalet böylesine tehlikeli bir virüs.

bu şahsın entry'lerine bakınca içinde barındırdığı nefret zaten hemen görülüyor.

(bkz: oksijen israfı)
  • h&m'in kafasına daş düştü galiba! geçen yıl hazırladıkları onur ayı reklamlarında diğer ortadoğu ülkeleri ile birlikte kapsam dışı bıraktıkları türkiye'yi, bu yıl kapsama almışlar.

bu yılın teması:

(bkz: seçtiğim aile)

inanılmaz soft ve pastel renklerle, lgbt'nin doğduğu değil, seçtiği ailesini anlatıyor.
    farklı farklı karakterler, seçilmiş ailenin kendileri için ne demek olduğundan bahsediyor.

bu klipten rahatsız olan yavşak oğlu yavşak! aç kulağını dinle!

travestiler cinayete kurban gittiğinde, aileleri gelip çocuklarının cenazesini morgdan almaz. diğer trans kadınlar cenazeyi kaldırır. sonra ölen transın evi olduğu ortaya çıkınca, birden kayıp aile ortaya çıkar.

doğduğun aile mirasına konandır. seçtiğin aile ise cenazeni kaldıran.

götün başın oynamasın,
    ahlak anlayışın da bu kadardır, aile yapın da bu kadar!

edit: al işte karşısındakini anlamak isteyen anlıyor.

aleviler lgbt cenazelerine kapılarını açtı
  • lan olm sizin dedeleriniz, padişahın dizinin dibinde ingiltere mandası savunuyordu.
    ne konusuyon değişik.
  • bu kadar yobaz olmayın. en azından saygı duymayı öğrenin derim ben. içim daralıyor bu ülkede git gide.
hesabın var mı? giriş yap