• üyelik sırası için para ödeme şartı olmasaydı ve üyelikler anında onaylansaydı şimdiye türkiye'nin facebook'u olabilirlerdi.
  • yine solda gördüm aklıma düştü, zaten 6 ayda bir falan aklıma gelince.giriş yapıp kontrol ediyorum. 4 sene olmuş, güncel sıram 47 bin, oha amk oha.

adamların tek amacı o sıklık tişörtleri 60 liraya geçirmek sanırım. öyle bir site olduğuna galan inanmıyordum. sadece tişört satmak için kodlanmış sahte bi arayüz.
  • gecen sene temmuz ayında tanıstıgım sıte.

keske daha erken tanıssaymısım.
  • 4 sene olduğuna rağmen hala katılamadığım site.artık sikerler deyip kontrol etmiyorum.ekşide bu kadar zorlanmamıştım anasını satayim.
  • sikko üyelik sırası ekşisözlükten bile kötü çalışıyor. şu sıralar üniversitede 8. senesi bitmek üzere olan hazırlıktaki oda arkadaşım abi hocam var öyle güzel böyle güzel diyerek bütün odayı üye yapmıştı. onun üye olduğu zamanlar sadece odtü mailiyle kaydolunabilen bir yermiş ve direk onay alınıyormuş. verdik metumail'imizi kaydolduk. az önce maillerimi temizliyorum. mailin spam klasörüne düşmüş. hala bana üyelik süreci çok uzun blabla saçmalıyor. ulan 5 senelik üyelik süreci mi olur orospu çocukları illüminatiye mi üye yapıyorsunuz.
  • sadece odtü'ye açık olduğu zamanlar güzel muhabbetlerin döndüğü, herkese açılmasından sonra gittikçe garipleşen, sonrasında artık iyice saçma sapan bi ortama dönmüş arkadaşlık portalı.
  • 2005 de üye olduğum ve hala onay sırası beklediğim site.
    256 bin kişiden 83 bin deymişim. çok da fifi.
  • tinder da dahil olmak üzere karşı cinsle tanışmak ve diyalog kurmak için bir çok sosyal mecrayı kullanmış birisi olarak söylemem gerekirse hocam.com kadar bu işin rahat döndüğü başka bir ortam görmemişimdir. ne facebook'ta tanışmak için atılan ilk mesaj kadar afilli giriş yapmayı gerektirir ne de tinder'daki gibi slide manyağı olmanızı gerektirir. ayrıca söylemeden geçmemek gerekir ki yönetim anlayışı acayip boktan bir sitedir.
  • üniversite yerleşmesinden önce arkadaşlarımın bana mini bir orienteering yaptığında varlığını duyduğum ve ilgili üniversiteyi kazanınca 1-2 gün içinde üye olduğum oluşum. o zaman hoccam idi ve sadece bir universiteye acikti. sonra niyeyse bir banlanma durumu oldu arada ama bi zaman sonra baktığımda hesap gayet yerinde duruyordu. o yüzden bekleyen arkadaşlar ne çile çekiyor bilmiyorum.

şimdi soruları olan varsa ayrıca yeşillendirsin ama şu (bkz: #51830018) entrydeki arkadaşımız zaten anılarıyla durumu özetlemiş. çok da üzerine yazılacak bir şey yok.

birini tanıdım burada gerçekten muhabbeti falan da çok güzeldi. buluşalım mı dedik haa ok buluşalım. ya aklımda en ufak bir seks temelli düşünce yok. iki bira içeceğiz sonra ben evime gideceğim. hala nasıl oldu bilmiyorum kızı yurduna bırakırken öpüşmeye başladık sonra bizim evdeydik. o değil de gerçekten güzel öpüşüyordu.

neyse erkek gözünden bazı tespitlerimi de yazayım da tam olsun bari.

1 - muhabbet: seviyeyi yüksekte tutmayı başaramıyorsunuz. yani olmuyor. eğer gerçekten orta halli bir entellektüel birikiminiz varsa bu konulara ilgili olan karşınızdakinden 7-8 gömlek daha iyi durumda oluyorsunuz. bunla ego tatmini yapmak için kullanmak bence anlamsız ama kullanan arkadaş görmedim değil.

2 - eğlence: eğlence anlayışınıza göre değişir ama öyle "ben çok cool'um" havasında takılmak zaten senin için anlamlı ise gayet de eğlenceli tipler var. bu erkeği için de kadını için de böyle. ote yandan sofistike bir eglence anlayisindan soz etmek pek mumkun degil.

3 - aşk/sevgili: hocamdan fuckbuddy bulan da tanıdım evlenen de. ama bu sanırım her yer için geçerli. yalniz bu kadar rahat doneni az bulunur. iki muhabbette is mutlaka aska sekse geliyor

4 - yaş aralığı: hep 90'lar. icq deyince o ney la diyeni gördüm. tabii bu durumun artıları da eksileri de var. öyle doyasıya günlerce muhabbet edebileceğiniz insan sayısı dehşet az.

5 - arayışına uygun kadının/erkeğin bulunuşu: cevap veriyorum, her yerden. forumunda, oyun bölümünden, fotoğraf altı yorumdan. muhabbet ettiğim hemen hemen hiç kimseye ilk mesajı ben atmadım. ilgi çekici ise onlar yazar.

dediğim hala üyeliğim var arada girer çıkarım ama eğlenmek için "amaan boşver" demeniz gerekiyor. yoksa zaten utanıp çıkıyorsunuz. yalnız şunu unutmayın; burası bir arkadaşlık sitesi; bilgi kaynağı değil. hani beklediğiniz ile bulduğunuz birbirine eş olsun.

tanim: zuhal topal tarzi evlilik programlarinin universite yas araligi icin uygun ve online olani.
  • birisi de çıkıp güzel bir şey yazsın hakkında be hocam. t-shirt alma zorunluluğu erkekler için olan sitedir. kadınların böyle bir zorunluluğu yoktur. anında üye olabilirsiniz. sitede adam başına 4829183 kadın düşüyor. ben kadın halimle ne kadınlar gördüm be heyyy.
    hesabımı silmekle ne güzel yapmışım çok iyi yapmışım.
    tek üzüldüğüm sadece yüzümün olduğu bir fotoğrafın 1300 beğeni ile silinmesi.. hala ruyalarima girer.. şaka şaka hocam size kalsin.
hesabın var mı? giriş yap