şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tanıtım videosundan ve şuradaki haber metninden anlaşıldığı üzere, 22 aralık'ta yayınlanmaya başlayacak gamer usulü biri bizi gözetliyor programı.

  program sunuculuğu riot yayınlarından tanıdığımız glandal'da olacak olsa da, tanıtım videosunun seslendirmesini okan bayülgen'e yaptırmalarından anladığımız kadarıyla, bayağı bütçe ayrılan bir iş olacağa benziyor. izleyici çekmek için -ki ihtiyaçları da yok-
  televizyondakiler gibi saçma sapan reality show yapmacıklıklarına ve entrikalarına tanık olmazsak, eğlenceli bir show bizi bekliyor gibi.
  önünde sonunda televizyondan internet yayınlarına bir geçiş olacaktı yeni nesilin alışkanlıkları sebebiyle ve türkiye'de ilk ciddi adım da sanırım atılmış oldu. merakla bekliyoruz.
 • yarışmacıların az olduğunu düşündüğüm yada olması gereken yarışmacıların olmadığı program.

  yarışmacılar :
  ferit “wtcnn” karakaya,
  levent“levo” balım,
  ecesu “yenge” özevin,
  figen “fionamed”
  furkan “furkanito” inanır,
  ıpek inan
  berkan cen“thetabetaplays

  başladığında buraları doldururum.

  not: malikane diyorsunuzda o malikanenin yazın tadı çıkar kışın havuza mı girilir. videonun sonunda malikane vurgulaması pek iyi olmamış gibi.
 • günlerdir iple çektiğim yarışma.

  bilmeyenler için hog

  edit: 15 dakka kala şunu da bırakayım da ısının http://lumos.ist/…ouse-of-gamers-bu-aksam-basliyor/

  yürü be ferit.
 • arka bahçemde çekilen yarışma. evin içini ışıl ışıl yaptılar amk.
  yakında isyanımı chatten dile getiririm.
 • güzel bir proje, bbg ve bb tr benzeri bir formatla ekrana gelen hog'un bunlardan tek farkı açıkçası çok fazla sınırlama bulunmaması. her türlü teknolojik aleti bünyesinde bulunduruyor ev yani şöyle diyeyim dış dünya'ya da tamamen bağlı aslında. o yüzden projenin tek mantığı hafta sonu yarışmacılar arasında oyunlar oynanması ve her hafta yapılan seyirci ve kendi aralarındaki puanlamalarının 4 hafta sonunda toplanıp 1. seçilecek kişide büyük ödülün sahibi olacak olması, özetleyecek olursak olay bu ama bununla da kalmayacak, aynı zamanda ara sıra ünlü simalar ve bazı işlerde -yetenek gerektiren- kişilerde evi ziyaret edecekler. yayınlar başladı ve her gün -29 ocak 2018'e kadar- saat 16:00 - 24:00 arası twitch.tv/jtgtv adresinden canlı olarak devam edecek.
 • katılım şartları arasında 100+ kilo limiti var sanırım. bir de izlenir falan demişsiniz de, birbiriyle boş boş geyik yapan adamları izleyecek kadar mı sıkıldınız hayatınızdan, kendi arkadaşlarınızla geyik yapamıyor musunuz? bbg'ye laf sokup oyun oynayan adamların bbg'sini seyretmenin daha kaliteli olan tarafı nedir? oturun iki jarmusch, wenders seyredin, camus, zweig, bulgakov okuyun, olmadı müzik dinleyin, gidin sevişin, sporla ilgilenin, maket yapın, oyun oynayın, dışarda çay içip tavla atın. yaşıtınız adamların yaptığı boş muhabbeti dinleyip millete beleşten para kazandırmayın. kim kardeşim bunlar?
 • pınar süt almaya devam ettikleri sürece pek de siklemeyeceğim program.

  #pinarboykot

  edit: 6. günün yayınını açmamla birlikte pınar marka sütü gördüm. galiba bilerek reklamını yapıyorlar, uzun uzun odaklanıyorlar. neyse söyleyecek fazla bir şey yok, izleyenler buna göre değerlendirir artık.
 • şuana kadar izlediğime göre, ekibe kemal yani kendine müzisyeni katmaları son anda çok doğru karar olmuş. neredeyse evin en komik anları ondan çıkıyor ve feritten tabi ki, geri kalanlar reyting bakımından çok pasif kalıyor.
 • reklamlar olsun, saçma sapan sürpriz deyip boş olsun yine de kapatamıyorum. bbg'nin daha asosyal hali versiyonu gibi yani oyuncu,yetenekli insanların toplandığı bir ortam. sürekli birşeyler oluyor. kendinemüzisyen namı değer rakun harbiden neşe kaynağı kulak pası atan bir yetenek. arada saçma tv programlarındaki gibi kavgalar yaparak sonra kahkahalarıyla gülerek çok güzel dalga geçmişlerdir. severek takipteyim. kemal'in son anda gelmesi harbiden dönüm noktası olmuş. köpekler bazen oradaki insanların ani sevinmelerde felan yükselselerde çok doğal bir ortam olmuş. her ne kadar konsepte çok düzensizlik, eksiklik olsa da yayıncılar harbi muhabbeti bol olmaları izlememizi sağladı. ne yazık ki izlerken bazı kurallar edinmelisiniz. sağdaki lol'den gelen tayfalar vs. yüzünden chat penceresini kapatmanızı öneriyorum. bazen abaza kişilikler"ooo şuna bak lan ooo buna bak lan" gibi saçma sapan ağzı suyu akan çocuklar yorum yapıyor ve gerçekten bu çok sinir bozucu. yayındaki dişi hanımlarımız bozuntuya vermeden devam ediyorlar ya da hiç okumuyorlar gerçekten helal olsun burada kişiliklerini takdir ediyorum. önümüzdeki 1 ay içerisinde güzel şeyler olmasını umuyoruz benim izlediğim yayınlar bu güne kadar gayet izlenebilir buldum ve eğlenceli vakitler geçirdim. ileride ünlü konuklar gelecek dedikodusunu duyduğumda ferit, kemal, furkan <3 gibi sohbetleriyle eğlendirebilen insanlar sayesinde katlanıcak düşüncesindeyim. ayrıca bir daha değinmek istiyorum. rakunumuz çok yetenekli, zaten biliyordum ama koltuk dışında hayatıyla, furkan <3 arkadaşımızın normalde rapçi olmamasına rağmen kulak yeteneğiyle tutması ve sonra amatörce fakat baya sağlamca bir rap söylediler. önceki yayınında da eline almasıyla çok güzel konuşturmuştur sesini. bu yetenekliye mutlaka bir klip felan çıkarılsın istiyorum, çıplak sesiyle sadece gitarlar çok güzel söylemiştir şarkılarını. favorim kendinemüzisyen ayrıca furkan qalp