• psikolojik nedenlerle evden dışarı adımını atamayan kişilere denir.

yamulmuyorsam copycat filminde, sigourney weaver'ın oynadığı suç psikoloğu helen da bir housebound idi..
  • yeni zelanda yapimi korku/gerilim/absurd komedi filmi. uzun zamandi bu kadar eglenmemistim. konu klise olsa da, ele alinisi cok kopuk. buz gibi espirilerin havada ucusmasi da cabasi.
  • 10 numara 5 yıldız bi film bu yav. geriliyon arada çüş diyon, hatta gülüyon falan. ilginç olmuş. izleyin efenim.

http://www.imdb.com/title/tt3504048/
  • cok eglenceli, cok basarili bir korku, komedi, gerilim filmi. yeni zellandalilardan bu kadar basarili bir film beklemiyordum. son yillarda izledigim en guzel yazilmis korku filmi diyebilirim. yazar kardes senaryoyu cok guzel yazmis. bok gibi gecen bir gununuze heyecan ve nese katmak istiyorsaniz mutlaka izleyin.

--- spoiler ---

eugene, adamsin oglum, on numarasin. gel benim evde yasa, okey oynariz, tavla atariz, bakarim ben sana.

--- spoiler ---
  • gererken güldüren film. ilk başlarda sıkıcı ve sıradan bir hayalet filmi izleyeceğini düşünürken çok farklı bir hikâyeyle karşılaşıyorsunuz. özellikle anne rolündeki oyuncuya bayıldığımı belirtmek isterim. izleyin hem gerilin hem gülün. helalinden bir 7/10 puanı hak ediyor
  • çok uzun zamandan beri izlediğim en güzel filmdi. bakın korku falan diye ayırmıyorum, izlediklerim arasında diyorum. bir kere o kadar klişenin içinde bu kadar orjinal bir senaryo çok hoş olmuş; oyunculuklar, iğrenç espriler, güzel espriler, üzerinde çok düşünülmüş komik sahneler, herşey var. bazı sahnelerde direk kahkahayı basıyorsunuz. finali de çok güzeldi, içinde bir miktar gore
    öğe de var. aman kezbanlarla izlemeyin piç olur.
    --- spoiler ---
    eugene'nin çizdiği resimlerden kylie'nin evi terkediş anı konulu olana 10 dk güldüm.
    bir de eugene'i öldü sandım. baya bir üzüldüm orda.
    --- spoiler ---
  • böyle saçma bir filmi indirip izlediğime inanamıyorum.
  • ıcinde bir adet kylie isimli dallama hatun barındıran son derece ilginc bir film. henuz karar veremedim sevip sevmediğime
  • çok enteresan ve ters köşe yapan film. çekinceleriniz varsa izleyin derim. kara komedi, korku, gerilim hepsinden biraz var.
  • türe farklı bir soluk getirebilmiş mi bence getirmiş. geriyor mu geriyor. güldürüyor mu güldürüyor. düşündürüyor mu düşün... o kadar da değil. izleyin işte güzel film.
hesabın var mı? giriş yap