• tren ve dag veya orman ve ucak etaplari vardi; bu 2'lilerden 1'ini secerdi katilan yarismacilar ve genelde insanlar alisik olduklari tren ve dagi secelerdi. gunlerce tv basinda "biri de orman ve ucak secsin ya" diye bekledigimi hatirlarim. sonra isi kurayla yaptilar. ayrica butun oyunu bitirdikten sonra 3 ipten birini cekmek gerekiyordu, ve burda is tamamen sansa kaliyordu. sen hic hak kaybetmeden butun altin keselerini alarak sona gelsen bile yanlis ipi cektiginde gocuyordun.
  • mika hakkinenin oglunun adi.
  • bugün bi mal genç oyunu kumandayla oynamaya kalktı haliyle her tuşa bastığında kanal değişti, hüzün arttı...
  • eskisine katılmıştım... trenle gidiyodu eleman sol tuşuna basıodum tam dönecekken, tabi sinyal iki saat sonra oraya ulaşıyo daaan carpıyodum, yenilmiştim, teselli hediyesi aldım göndermedi puştlar
  • yeniden ekranlara geldi...bi bölümünde balıkla maymunun kafaya vurup muzunu alıosun...ohaa diorum...ne kadar özgün bi dü$ünce...
  • normal bir amigadan cok daha buyuk bir makina(yakla$ik buzdolabi buyulugunde) ile telefon uzerinden oynanmasi saglanan oyun.bahsettiginiz standart, bildigimiz amiga degilse, o ba$ka...
  • eski versiyonunda trenle şerit değiştirmeyi bile beceremeyen türk gencinin şimdiki zorlu aşamalarda harikalar yarattığını görüp şaşırdığım yarışma.
  • "ben bastim tuş basmadi" sözünü söleyip büyük haz alabileceğimiz tv yarışması..
  • "hugo parmaklarinizin ucunda" sloganli super kahraman. bunun bi kopyasi da bizim sinifta vardi, zipzip ziplardi.(bkz: ben kucukken)
  • charlotte hornets un maskotu. ari deyip gecmemeli kendisi 3 defa nba maskotlar arasi smac sampiyonu olmustur.
hesabın var mı? giriş yap