• humus'u andıran ve insanın karnını acıktıran nicki sebebiyle özgür owencan ordusunda mutfaktan sorumlu erbaş görevine getirilen vasat yazar. kendisine sataşan karşısında beni bulur.

himaye no: 0058
  • evi aradım çalıyor çalıyor cevap vermiyor. neyse cepten aradım bu arkadaşı. ''neredesin sen arsız?'' dedim. ''vallahi söylemesi ayıptır maldiv'lerde gözleme yiyorum şu an'' dedi. ''tek kelime ile hayınsın!'' dedim. ''teşekkür ederim. o senin kendi hayınlığın'' dedi ve kapattı. böyle de iyi anlaşırız. pislik!
  • örümcek hislerim bana bu yazarın altın kalpli olduğunu söyledi.

klavyemiz bol olsun.
  • bir baba olamam belki ona ama bir abi/dost olmaya çalışıyorum. gidenin arkasından ne kadar çok acırsa kişinin içi, o kadar çok seviyordur onu, bilirim. acımaktan yorulma, acıdıkça acın gidiyor. giden gelmiyor olsa da, kalanlar yanındalar, görüyor musun?

inan ki sen dua ettikçe o huzurlu olacak. nereden biliyorsun deme, inan. bu böyle.*
  • nasıl da üstü kapalı anlattım mecâlimi, bir dostumu kaybedişimi, kederimi. oysa nasıl da anladı şıp diye tüm açıklığıyla tüm hikayeyi. sağ olsun, var olsun.

insan, ne öğreniyorsa, dostlarından öğreniyor. güvenmekten imtina etme insanlara derken, ardından ettiği kelâmın önünde saygıyla eğildim;
    (izinli mesaj ifşası)

"o zaman sana bi nasihat insanların tersliklerine ya da kırmalarına üzmelerine yanlış anlamalarına mümkün olduğunca takılma. kendini bildiğini doğru düşündüğünü söyle ama seni dinlemiyorlarsa yorma kendini. çünkü zamanla önemini yitiriyor acıyorsun sonra harcadığın zamana."
  • sireti suretinde gizli...
  • şu sözlük deryasında geçtiğim sudan geçtiğini ifade eden, ara ara beğenilerini bizzat bana belirten tek sadık okurum...

gerçi hep tarihin tozlu raflarından entry seçiyor, ben bile eski benle hemfikir değilim ama olsun... varolsun...
  • öyle bir bağlanmışım ki, kopmam mümkün değil. incelse de kopmuyor.
  • doğum günü kızı! hepi börtdey, hummis!
  • bu yasima gelip de "acaba ben kimim?" diye sormayi ancak akil eden ve cevabi uzerinde kafa yourmaya baslayan birisiyim.

kendi kendimi tanimlamak da hic aklimdan gecmemisti simdiye kadar ve fakat neden olmasin? nasil yani?
    kendimi tanimlayabilir miyim?
hesabın var mı? giriş yap