• karl marx'a heyran, yoğun solcu chp aydın milletvekilimiz.

(görsel)

yalnız karl marx yerine suavi hocaefendi hazretlerinin fotoğrafını paylaşmış.

hüseyin bey, suavi ile karl marx'ı henüz ayıramıyor ama halen aydın milletvekili olarak chp'de çalışıyor.
  • (emekli) intaş lisesi kimya öğretmeni.

mevzuya inanılmaz hakim, işini çok seven ve gerçekten layığı ile icra eden, disiplinli, tatlı sert, otoriter bir öğretmendi.

milenyum öncesinden aklımda kalan mottolarından biri "kopya çekmek serbest, yakalanmak yasak arkadaşlar" ibaresidir.

öğrenmek isteyen öğrenciye sonuna kadar destek olur, meraklısına en ince detaya kadar anlatır, soru işaretine yer bırakmazdı.

üzerimde çok ciddi emeği olup, ne yaparsam yapayım hakkını ödeyemeyeceğimi düşündüğüm öğretmenlerimden biridir.
  • yaptirdigi lisenin onundeki ataturk bustunu kaldirip kendi bustunu koydurtan, daha sonra buyuksehir sakinlerinin tepkisi uzerine yeniden ataturk bustunun koyulmasina ses cikarmayan isadami. bu okula giden her ogrenci 7 yil boyunca buraya okul mu yapilir bari avcilara yapsaydin be ustad diye kendisine veryansin etmistir.
  • (bkz: http://www.huseyinyildiz.com/) ayrıca ismi bircok kisiyle karıştırıldığı icin sozlukte kaynamış şahsiyettir matte painting konusunda ülkenin amerikaya göç etmemiş ender şahsiyetli yeteneklerindendir..!
  • adidas'ın nba turkiye mağzası icin yaptığı iş alkışlanıcak kadar güzel olan matte painting gurusu..! ayrıca:(bkz: http://www.huseyinyildiz.com/…ate03/adidas_hido.htm)
  • bünyesinde kemal sahir gürel,erdal güney gibi isimlerin yer aldığı gilem müzik ekibinin üyesi.ben elveda rumeli dizisi ile keşfettim ama öncesinde yemin,hatırla sevgili gibi dizilerin de müziklerine imza atmış bu ekip.

hasbelkader kendisi ile birkaç kez görüşme şansı elde ettiğimde beyefendi kişiliği ve mütevaziliği ile hayranlığımı daha da perçinledi.

son dönemde ne yaptığına göz atmak istediğimde bulduğum link ile beşiktaşlı olduğu izlenimine kapıldığım müzisyen.
  • keza benim de mezun oldum liseyi yaptırdığı söyleniyo! (bhyal) yalnız işin aslı bu değildir!!! siz de üzerine 5-10 mahalle yapılabilecek ve binlerce insanın ikamet edebileceği kadar büyük büyük arsalara sahip olsanız ve bunların üzerine 20'şer katlı evler yapılmaya başlansa o zaman sizin arsalarınızınbir kısmı ister istemez(!) okul, akaryakıt istasyonu vb. olarak ayrılır. ve bu nacizane kişilik bunu kendisi yapmış gibi gösterir olay budur işte!!! ve sonra gider kendi büstünü diktirir! e ne güzel di mi! megaloman kişilik diyelim kısaca bi de allah rahmet eylesin!
  • ntv'nin talihsiz kameramanı. düğününde akrabası tarafından vurularak haber olan rahmetli haber kameramanı.güzel insan.
hesabın var mı? giriş yap