• and he lived happily ever after to the end of his days.
  • dağları görmek istiyorum gandalf dağları...
  • ışıklar içinde uyusun dediğim aktör. elveda bilbo.
    r.i.p.
    return of king'in sonunda yelkene binip undying lands'e doğru yol aldığı sahnedeki gibi hissettim.
  • “içinizden en az yarısını, arzuladığımın yarısı kadar bile tanımıyorum; ve yarınızdan azını hak ettiğinizin ancak yarısı kadar sevebiliyorum.”

diyerek hem bizi, hem de partideki diger hobbitleri saskina ceviren; hobbitlerin en maceracisi, en bilgesi. yuzugu kendi iradesi ile birakip gidebilecek kadar temiz kalpli. huzur icinde uyu, bilbo baggins.
  • alien'ın da ash'iydi rahmetli. ölüm nedeni parkinson kaynaklıymış.
  • bilbo... ne yazık ki bugün vefat etmiştir.
  • -ı think i'm quite ready for another adventure...

rip bilbo reyiz.
  • bilbo olarak benimsemiş olsak da, benim için en unutulmaz rollerinden birisi de alien’deki şerefsiz android ash karakteriydi! huzur içinde yatsın.
  • gelmiş geçmiş en iyi aktörlerden biriydi.herkes bilbo rolünden bahsetse de alien filminde ash,oscara aday olduğu ateş arabaları filmindeki sam mussabini,brazil,greystoke - the legend of tarzan,beşinci element,from hell filmindeki william gull rollerinde mükemmel oynamıştır.ayrıca tiyatroda kral lear başta olmak üzere bir çok oyunda oynamış çok iyi bir shakespeare aktörüydü.huzur içinde uyusun.
  • mekanın valinor olsun buçukluk, erebor seni unutmayacak.
hesabın var mı? giriş yap