• seray şahiner'in eşi olduğunu malesef ölümü sebebiyle öğrendiğim kişi.
    daha gencecik, yeni evli birisi ne oldu da bu yolu seçti kimbilir?

sevenlerinin başı sağolsun.
  • ahh be ibrahim , aile büyüyor diye ne çok sevinmiştik , şimdi nereye sığacak bu acı ...
  • güçlü bir hitabete sahip siyasetçi.
  • ibb meclisi’nde mehmet tevfik göksu’nun 14 temmuz 2013 tarihli fethullah gülen’le alakalı “çünkü yüreğindeki sevgiyle bu toprakları mayaladı. bu topluma inancın zaferini gösterdi.” ifadelerini içeren tweet’i bir kartona basıp ibbtv canlı yayınında gösteren bir kişi. [kaynak: vaziyet]

kaynaktaki yayından kesit için: ekşi sözlük, twitter
  • bu şekilde devam ederse siyasette iyi yerlere gelecektir. hitabeti iyi . hazır cevaplılığı da olumlu ama bazen twitterda -de -da ayrımını yanlış yapıyor , çıldırıyorum. ama gene de başarılı .
  • siyasal islamcıları, zekası, bilgisi ve donanımıyla yerle bir eden kişidir.
  • tevfik kişisini sağlı sollu tokatlamış ibb iyip grup başkanvekili
  • hacettepe iktisat bolumunde calisan, sessiz sakin bir hocamiz.
    fuzzy yontemini kullanarak calismalar yapmis ve cok degerli dergilerde yayinlatma sansi olmus bir akademisyen.
  • (bkz: kiraz mevsimi) takma adıyla (bkz: point blank) oynayan ve (bkz: ibrahim özkan) isimli youtube kanalına oyun videolarını yükleyen oyunun en iyisi, gamer kişi.
    yakın zamanda kanalı 100 bin aboneye ulaşmıştı ve geçen gün kanalın adının mst channel olarak değiştiğini fark ettim, kendi videoları duruyor ama alakasız yeni videolar yükleniyor. yorumları okuduğumda kanalın çalındığını öğrendim çok üzüldüm. çok uzun senelerdir video çeken ve benim gibi küçüklüğünde bu oyuna bağımlı olup çoktan bırakanların severek izlediği içerikler üretiyordu.
    umarım kanalını geri alabilir ama kendisi yeni açtığı kanalın açıklamasına geri alma ihtimali olmadığını yazmış maalesef.
    yeni kanalın adı da (bkz: ibrahim özkan)
  • dünyanın hiç bir yerinde şehit yakınına “bacını s…rim” diyen birini o ülkenin meclisinde tutmazlar; ama arsız hala iyi parti milletvekili... adını anmaya gerek yok. bu ibrahim özkan da iyi partide. millete hakaret edenlerin bu partide toplanmasına şaşırmadım.

hakaret ettiği tiviti silip utanmadan kendini aklamaya çalışıyor. halen yalana devam ediyor. kadın açıkça “sizi seviyoruz” diyor. çok net bir şekilde görülüyor.

sen ahlaksız adamın tekisin ibrahim.
hesabın var mı? giriş yap