şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yazdıklarından, arkadaşlarının, akrabaların seni tanımasından korkup entry girememektir. bu korku yüzünden ilgilenmediğin konularda entry girip, yaşamadığın şeylerden bahsetmektir. bunun daha kötüsü de nick'in ifşa olduğu için entry girememek olsa gerek.
  • bunun diğer sürümü ifşa olmamak için başlık açamamaktadır.
  • tek kelimeyle berbat bir durum, bunu yaşıyorum yakın zamandır. muhtemelen şu an bulunduğum fakülte ve şubede bulunan bir hanımefendiyi radarlarım algılamış durumda. niye? çünkü mal gibi gidip bir hocamın entry'sine yazdım. eh, o da yazmış. mezundur dedim, kafaya bile takmadım. kızın profiline girip entry'lerini açtım, amanın, bir de ne göreyim? okul, fakülte, dönem her şey tutuyor. dersime giren hocanın ağzından çıkan şeylerin birebir kopyası yazılmış çizilmiş. aynısı moruk. dedim ki, holy shit. dedim ki; jesus fucking christ, im done. im done with this website mate, cya. amına koyayım.

süper hızlı ufak bir taramadan sonra, kendisini oldukça mal bulmakla beraber (kendisine buradan selamlar) müzik zevkinin, entelektüel birikiminin fena olmadığına kanaat getirmiş olsam da, mesaj atmaktan çekiniyorum çünkü binlerce dansöz var bizim fakültede sözlük, çok fenalar bildiğin gibi değil. ben bir ifşa olursam yanarım moruk. büyük yanarım. bu anonimlik için yıllarımı verdim ben. bu ne boktan iştir kardeşim ya.

allah kimseyi bu duruma düşürmesin, çok zor.
  • şuan hesabım ifşa halde, okuma diye çok yalvardım ama yapacak bunu biliyorum. selam ediyorum burdan, bir de 29 gümüşhane
  • bir anligina yazar oldugumu unutup kendimi ifsa ettikten sonra girdigim ruh hali, bir daha asla entry girebilecegimi sanmiyorum, daha yolun basindaydim oysaki, elveda dostlarim, elveda.