• eyyyyyyy israil! diye hönkürse,

diplomatlardan tam not alırdı elbette.
  • tek dilde bile soru cevaplayamayanların seçilmesini engelleyemeyecek olan durumdur.
  • toplum nazarında kıymeti olmayan ama aslında önemli olay. arap ülkeleri ile komşu olan bir ülkenin başkanı arapça bilmeli. ingilizce zaten söylemiyorum bile. normalde çeviri tamam olur mantıklısı o da. baş başa konuşmalarda çevirmen ne ya ezik gibi. olm garson olamıyorsun lan ingilizce bilmeden cb nasıl bilmez. ama burası türkiye artık şaşırılacak şey kalmadı. ''ben mehdiyim'' dese tayyip yemin ediyorum milyon insan var inanacak. lan bak adam mehdiyim dese inanacaklar öyle düşün.
  • benim türkçeyi zor konuşan köylü emmilerimi, ninelerimi rencide etmiş, aşağılamıştır. ne zaman sırça köşklerinizden çıkıp bu halkın arasına karışacaksınız, ne zaman halkın dilinden konuşacaksınız. siz bu kafayla asla seçilemezsiniz. seçimlerde de halkın tokadını yiyeceksiniz allahın izniyle. yazıklar olsun!

sümeyye trollüğü elemeleri, bölüm 1, 2014
  • mega hafiza viralidir.
  • dil dile değmeden dil öğrenilmez tezine hocalık yapanlara ders vermistir.
  • önemsemediğim olay. ne var ki! fatih terim de yapıyor bunu.
  • kendisine soru sorulamayanlara karşılık olarak ben cevabimi veririm her türlü demistir.
  • sırf tayyip erdoğana rakip olsun diye desteklediğimiz adam bile bu ülkeye fazla amk. hani gönlümüzden geçen adaylar zaten bu ülkeye fazla da , halka hitap etsin diyerek bulunan adam bile fazla. durmak yok yola devam o zaman.
  • muhtemelen tayyip erdoğan'ın hayatı boyunca okuduğu kitap sayısının on misli kitap, araştırma ve makale yazmış birinin yaptığı şeydir. mamafih ilkokul 6 ortalama eğitim seviyesi olan bir ülkenin kaldırmayacağı da bir durumdur bu. (bkz: eğitimli insana tahammülü olmayan halk/#36904886)
hesabın var mı? giriş yap