• bende safak saymaktayim
  • suresinin perma caylakliga kadar uzamasi gereken durum.

bu devirde caylak olabilmek icin beceri gerekiyor. antik zamani olsa kural falan vardi. bu halde bir sozlukte caylak olmak icin basarisiz bir troll olmak lazim sanirim.
  • iki ay boyunca çaylaklarla beslenmek, karnını çaylaklarla doyurmak gibi yamyamca bir anlama gelen ifade. iki ay lanet yemek falan desene. neyse, sonuçta mevzu aynı, iki aylığına sözlüğe yazmanın engellenmesi. benim de başıma geldi, 19'unda bitecek sanıyordum ama bugün hesabıma baktığımda gördüm ki lanet kalkmış, hemen gelip bu konu hakkında konuşmak istedim. şöyle de bir başlık açtım: ekşi sözlük moderasyonunun çifte standardı. velhasılı kelam sözlüğün yönetiminin çoluk çocuğun eline teslim edildiğinin bir göstergesidir. yapacağınız işi sikeyim.
  • burda uluorta ifşa edilmemesi gereken et yiyiş. çaylaklar da tıpkı diğer yırtıcı kuşlar gibi koruma altındadır. *
  • sagolmasin; ak troll sevici moderasyonun ak troll seviciligidir.

2 küsur dakikada 20 küsur entry'yi silecek kadar seviyorlar bunlari. ona gore dikkat edin...

onca sikayete ragmen hicbir sey yapmayanlar uc saniyede sizi ucurur. ona gore...

bakin kimleri seviyorlar...

görsel
    görsel
    görsel
hesabın var mı? giriş yap