• an itibari ile müge anlı'nın programında çatır çatır konuşmaktadır. boğazım düğümlendi yeminle.
  • türk adalet sisteminin çığlıklarıdır bu çığlıklar.

görevini yapmayan kanun adamları tebrik ederim(!). siz uzun korkusuyla yaşarken minicik hayatlar son buluyor.
  • ben böyle hissederken kadın nasıl dayansın bu acıya. 27 yaşında daha çok genç, bu acılar ona çok fazla. lütfen üzülme yaa lütfen.
  • bu gün müge anlı'nın programında denk geldim. o anlattı ben ağladım, ben ağladım o anlattı. sabırlar diliyorum. ne zor bir durum. neler yaşamış neler atlatmış. acıların en büyüğü yaşadığı, evlat acısı hem de iki evlat birden. nasıl da güzel evlatlarmış. bu ülkede insan olmayı başaramayanlar arkalarında kocaman acılar bırakıp gidiyor.
  • uzun uzun rezidans yapılması yerine, her ile devasa hapishaneler yapılmalı, cezalar 2 ye 3 e katlanmalı, bu ve bunun gibi acıları yaşatanlar gün yüzü görmemeli. başka türlü iflah olmayız. net!
  • adamın cehennemde odununun bol olmasını dilediğim olaydır.
  • haberin detayları

cenaze görüntüleri

yorum yapmaya gerek yok. daha önce başlığı açıldı mı bilmiyorum. bulmaya çalıştım ama göremedim. buna yürek dayanmaz. akıllara ilk gelen ise (bkz: 3 ocak 2018 annemin devletçe ölüme terk edilmesi) başlığı
  • uzun zamandır tv ve özellikle haberleri izlemeyi bırakmıştım. bu sabah ofiste sigara odasındaki tvde yanımdaki 2 kadın arkadaşla annenin boynundaki emziklerle tabuta sarılıp ağlayarak 'hepinizin kapısına geldim, herkes geri gönderdi. benim çocuğum çok kibardı görseniz, küçüğüm fırlamaydı ama çok tatlıydı' sözleriyle feryat edişine katıla katıla ağladık. üstelik bir de çocukları katleden herifin kardeşi midir nedir açıklama yapıyor bir de 'bu adamı bu kadın bu hale getirdi'. !!!!!!! şuan zekasızlıkla yapılan bu ahmakça açıklamaya diyecek şey bulamıyorum! bu haberi izleyen 3 kişi olarak o anda kanımız dondu! bela kelimesini dahi söylemedim hiç kimseye ama sana ve senin gibilere söylüyorum şimdi. dilerim ki bu caniliği yapan 'herkes' cezasız kalmasın.
  • izleyin bu videoyu, kadının feryadını izleyin, merhamet edinin. allah sabır versin
  • izleyin bu videoyu, kadının feryadını izleyin, merhamet edinin. allah sabır versin. çok üzgünüm.
hesabın var mı? giriş yap