• ikinci beta balığımın adıdır. birinci beta balığımın adı için,

(bkz: birinci elizabeth)
  • charles resmen gözümüzün önünde büyüdü farkındasınız dimi?!
  • kendisi 1926 doğumludur, ama insan bakınca yaşı 75 yoktur diyor. 2012 londra olimpiyat oyunları açılış töreni'ndeki gamsızlığını gördükten sonra 100'ü rahat devireceğinden eminim. ülken olimpiyatları almış, açılış töreni düzenleniyor, dünya çapında belki 1 milyar insan bu açılışı canlı izliyor. bu kadına bakıyorsun ne olup bittiği umrunda değil.
  • 2012 londra olimpiyatları açılış töreni ile kendisinin nasıl kafalarda bir insan olduğunu iyice merak etmeye başladım.
    törenin bir kısmında birleşik krallık ulusal marşı söylendi. marş'ın içinde "god save the queen, o bizim herşeyimiz." filan diyor.
    sonunda, kameralar ablayı gösterdi ve herkes alkışlarken sayın kraliçe alkışlamadan güven veren bir bakışla etrafına bakıyordu.
    "tamam merak etmeyin, hepinizi seviyorum ve hepinizi kurtarıcam" diyordu sanki.
    nasıl kafalarda bi insansın arkadaş? nasıl bir düşünce yapın var.

not:eleştirmiyorum, sadece çok garip
  • teorik olarak oy hakkının olup olmadığı ingiltere'nin yazısız anayasal düzeninde tartışma konusudur. tabii, tarafsızlık ve aslında mutlakiyetin teorik üstünlüğü adına, kraliçe ikinci elizabeth tıpkı selefleri gibi, avamın işi olan oy atma işlemine girişmez. ama teknik olarak, kraliçenin yetkisi sınırsız olduğu için eğer oy atmaya kalksa, ona engel olabilecek herhangi bir mekanizma da yoktur.

bir başka deyişle ingiltere hükümdarının oy atması yasaktır, ama oy atmasına engel olabilecek, hiç bir kişi veya kurum yoktur varsa bile o kişi yine kendisidir.
  • bir tur mastürbasyon yapan kişinin, doyamayıp ikinci tura dönmesidir.
  • marilyn monroe'dan tam bir gün sonra, 2 haziran 1926'da doğmuştur. tam 60 yıldır tahttadır ve üç yıl bir gün daha tahtta kalırsa bu kulvardaki sırasını ikinciden birinci en uzun tahtta kalan kişiye çevirecektir. göreceğiz bakalım.

edit: nerden uydurdum acaba? kendisi 21 nisan doğumluymuş. allah bana tefekkür ihsan etsin inşallah. amin diyin cemaat-i müslümin.
  • cogunlukla haftasonlarini windsor castle'da gecirdiginden ve windsor castle da heathrow havalimani'nin kalkis pist baslarinin hizasinda oldugundan (ucaklar kalktiktan sonra yaklasik 1500 2000 ft yukseklikte kalenin uzerinden geciyorlar) ucaklarin motor sesi ve saatini eslestirerek, hangi ucus oldugunu anlayabilmek gibi bir yetenek gelistirmis.

baya ciddi ciddi "aha united'in san francisco ucusu, aha british kalkti shangai'a gidiyor" diyormus. enteresan bir kadin oldugu muhakkak.
  • argo da ikinci kez mastürbasyon yapma tabiri.
  • 87 yaşında atış talimi yapmamaktadır. verilen fotoğrafta gri saçları ve henüz çok fazla kırışmamış yüzü çok bariz olarak görülüyor, ayrıca oldukça dik duruyor. şimdi saçları bembeyaz, yüzü yaşıtları kadar olmasa da kırışmış ve yaşıtı çoğu insan gibi biraz kambur durumda.
hesabın var mı? giriş yap