• iyi insanlardir bence bunlar ama bazen cok geveze olur bos bos konusur adami deli ederler. kıskanc degilim deyip olmadik bir suru kıskanclıklar yaparlar. ne kadar kotu davranirsan o kadar el ustunde tutarlar. herkesle iyi anlasirlar, muhabbetleri iyidir ama dedigim gibi bazen bokunu cikarirlar. birinden hoslaninca adeta yapisirlar, cunku herkesin onlara karsilik verecegini dusunurler.
  • sıkıldığı tipler olan ortamı satmak için yegane bahaneler üretebilip,sonrasında kendisi için çok daha ilginç olan kitaplara gömülmeyi bir huy haline getirmiş olan burçtur.bu burçtan olup kitap sayfası çevirmemiş adam kendinden utanmalıdır(yada gerçek doğum tarihini öğrenmelidir (bkz: köy yerinde nüfusa geç yazdırılmak).fakat buradan yalnızlığı sevdiği gibi bir çıkarsama yapmak sadece ikizler olmayanlara has bir zihniyetsizliktir.ikizler insanlar içinde olmalıdır,fakat çoğunlukla kalabalıklar içindeki yalnızlar olduklarından,etraflarında kendileri gibi insan yokken orduylada dolaşsa kendince o yalnızdır.kafasında dönen düşünceler açığa çıksa insanların kendinden korkacağına emindir.çünkü ikizler hiçbirzaman boş boş bel bel bakmaz,mutlaka kafasından bişeyler geçiyordur,öyle bir ifade takındıysada sırf düşencelerinden uyandırılmayıp rahatsız edilmemek içindir.diğer burç mensuplarının karalaması boşunadır.bu böyledir.
  • dunyada dort tip insan vardir.
    ikizler burcu olanlar
    ikizler burcu olmayanlar
    yukseleni ve burcu ikizler olanlar
    yukseleni , burcu ikizler olup'bir de bu yetmezmis gibi solak olanlar...
  • ben (kova burcu), ablam (ikizler burcu)
    ablamla çok iyi anlaşıyorum veya hiç anlaşamıyorum böyle bişey yani, ne iştirki bi zaman kendi anlattıklarımız ilgimizi çeker gülmekten çatlarız 1 saat sonra kavga ederiz.. garipler ya.. bunlar yeri gelince zeki yeri gelince mantıksız oluyor o zaman olmuyor işte..bi sabit durun ya
  • yıllardır peşinden koştuğum aşkımın burcu, "kız benim gibi aslanı dize getirdin yaa...!!!"
  • anlaşılmaz olmayı marifet sanan burçtur..

"eskiler bazında efektif korelasyon esintisi" ne güzel değil mi.. işte budur ikizler..
    (bkz: yan koltuktakine ayar vermek)
  • herhangi bir burç-hayatım..şu yakamozları görüyor musun nasıl parlıyorlar..ay ışığında ne kadar güzel parlıyor gözlerin..saçlarının kokusu;..

ikizler burcu-ya tatlım kalk hadi..ne oturuyoruz burada miskin miskin..bak karşıdaki marinada çılgın partiler var,seslere bak,bende seviyorum seni muck

diyalogunda da görülebileceği üzere; insanın duygularını boğazına tıkayacak denli boşboğaz,yüzeysel,iki oturamaz,naromantik ama sevgi dolu,eğlenceli yaratıklardır.
  • (bkz: yanardöner)
  • her bi boktan anlarız biz . o anladığımız konulardan gerçekten anlayan biri bize bi soru sorduğunda kıvır babam kıvır. ama bu gevezeliğimizin getirdiği bir şeydir . ne olursa olsun boş konuşmak olarak değerlendirilmemelidir.

aşk mevzusunda da bir şeyler söylemek gerekir. ikizler burcu mensubu olduğu insanları elinde tutamayanların bok attığı bir burçtur. kendinde hiç bir kusur görmeyip "aman aşık olmayın bu burca" diyen insanlar ikizler burcundan nefret eder efenim.

bu entryden de anlaşılabileceği gibi ikizlerim mutluyum mesudum harikayım ohahaha
hesabın var mı? giriş yap