• iyi parti kurucular kurulu üyesi. geçtiğimiz 24 haziran seçimlerinde yine iyi parti'de istanbul 2. bölgede 4. sıradan milletvekili adayı gösterilmişti ama iyi parti bu bölgeden sadece 2 milletvekili çıkarabilmişti. şimdilerde ise fatih belediye başkanı adayı olarak gösterilmiş. kendisi aynı zamanda ünlü damar cerrahı prof. dr. murat aksoy'un eşidir.
  • afişleri ile yardırmaya devam eden fatih belediye başkan adayı;

https://pbs.twimg.com/…aalauo?format=jpg&name=small
  • (bkz: nazi) olduğunu düşündüğüm kadın siyasetci. zira bu tarz siyasetin aynısını almanyada neo naziler yapar.
  • mülteci sorunu konusunda toplumun çok büyük çoğunluğunun düşündüğü şeyleri dile getirmektedir. eğer halkımız mültecilerin yarattığı sorunlardan şikayetçi ise halkı temsil eden veya edecek temsilcilerin bu sorunları gündeme getirmesi en doğru olanıdır.

bunun dışında fatih'in turizmi ile ilgili güzel projeleri var. kazanırsa fatih'in gelişmesi için iyi işlere imza atacağını düşünüyorum.
  • fatih'te yaşasam oyum koşulsuz şartsız, tek dakika düşünmeden kendisinindi.
  • kendisinin fatih için bir şans olduğunu düşünüyorum. evet demografik yapısı itibarıyla bu ilçeden seçilmesi çok zor ancak çalışkan ve istekli bir siyasetçi profili çizmesinin kazanmaya yetmese de illa ki bir karşılığı olacaktır ve olmalı da zaten.
  • motivasyon kaynağının ne ya da kim olduğunu merak ettiğim belediye başkan adayı. örneğin fatih’te mi yaşıyor, bu semtin herhangi bir mahallesinden birinin muhtarı kadar oy alabildi mi? suriyeli hassasiyetine hep mi sahipti yoksa seçimde kullanabileceği daha iyi bir argüman bulamadığı için mi suriyelilere sardı?
  • liberal/ozgurlukcu/demokrrat cenahin girmeye cekindigi toplara girip tepkiyi topluyor ama dediklerinde yanlis bir sey goremiyorum. suriyeli konusunda da nafaka konusunda da dogru konusuyor.

genel olarak bu kadinin ayaklari yere basiyor bence. gercek anlamda kafatasi irkciligi yaptigi bir sozunu de duyamadim. girdigi konular baya tehlikeli sular ama bu konularin cozulmesi gerekiyor.

bu konulari ilay aksoy gibi egitimli, bilgili hakkaniyetli kisiler cozmezse gorun bakin daha irkci, daha yobaz, daha egitimsiz birileri cikip daha sert soylemlerle oy toplayacak.
  • twitter'da esad güzellemesi yapan bir garip politikacı.

geçenlerde de türkiye suriyede cihadçıları destekliyor diye saçma sapan twitler atıyordu.

zamanında iyi partiye oy vermeyi düşünmüş birisi olarak şu an kendisini görünce oy vermemekle en doğrusunu yaptığıma beni ikna etmiştir.

kendisi iktidarın suriye politikasına muhalif olmakla suriyede iran ve rusya tarafından kukla haline getirilmiş ve ülke nüfusunun yarısını muhalif diye yurtdışına sürgün etmiş bir katili desteklemeyi aynı şey sanıyor.

şu an sahada türk askeri aktif olarak esadçılarla savaşırken twitter'da türklere her türlü hakareti eden esadın finans bakanının twitlerine saçma sapan iyi niyet mesajları atıyor.

yahu akp'nin suriye dış politikasını ben de eleştiriyorum da sahada türk askerini şehit ederlerken bildiğin türk düşmanı olan bir herife iyi niyet mesajı atmak nasıl bir midesizliktir.

ama onlar legal suriye hükümetiymiş.é ulan o zaman türk düşmanı yunan ve ermeni hükümetlerine de aynı mesajları atın.onlar da birleşmiş milletler tarafından tanınıyor.

kısacası kendisi yaptığı hareket ile midemi bulandırmıştır.milliyetçi felan da değildir.düz rte düşmanıdır.başka bir şeyden de anlamaz.

iyi partiye de iyi oluyor.ali türkşen gibi adamları kaybet git saçma sapan tipleri topla.sonuç bu.türk düşmanı esadçıların gönlünü almak için adamlar türk askeri ile aktif çatışma içindeyken "iyi niyet mesajı at".

kaynak
  • (bkz: ırkçı)
    akp'nin göç politikasına karşı çıkmak başka, alenen ırkçılık yapmak başka.
hesabın var mı? giriş yap