• ay götüm. triplere bak. sanki bana kalp cerrahı.
  • birkaç ay öncesine kadar rujunu, bluzunu, storylernde gözüken en ufak şeyi nerden aldığını soranları uzun uzun storylerinde tersleyip, özgünlük dersi verirken bugün üstündekileri linklemeye başlamış; tutarlılığıyla, duruşu ve karakteriyle örnek dövmeci.

bazen uzun süredir takip ettiğim birilerini itici bulup yine de takip etmeyi sürdürürüm. kimseye de mesajla bir şeyi nereden aldığını sormuşluğum yok. ama sen vaktinde rujunun marka ve numarasını soranı bile uzun uzun tersleyip “hepimiz aynı olmak zorunda mıyız” diye ders verirken bugün üstündeki taytı bile trendyolda linklemeye başlarsan komik ve utanç verici olursun.

neyse başka türlü unfollowlamaz takibe devam ederdim kendi adıma iyi oldu teşekkürler.
  • bana kalırsa oldukça başarılı bir dövmeci ama kendisinin aksiliğine ve ikiyüzlülüğüne tahammülüm kalmamıştır; yok stüdyosunda bilmem kaç kedi varmış kediden korkan gelmesinmiş olur paşam gelmeyiz kediye alerjisi olan ne olacak peki? kedili evde yaşayan biriyim ancak birisi vücudumu döverken kedi gibi ani hareket edebilen bir canlıyla aynı odada bulunma gerginliğine gerçekten giremem bu bir trendyol kendisine kota açıp link atmaya başlamadan önce link atanlar hakkında saydırdıkları, hızlı moda eleştirileri ve çevreciliği vs. trendyol kendisine kota açana kadarmış bu ikiyüzlülüğe de katlanamıyorum bu da iki. potansiyel bir müşteriyi kaçırmış bulunmakta, unfollow
  • bugun bi musterisine yaptigi billie eilish dovmesinin altina biraktigim "tercihine saygim sonsuz ama bence meh :/" yorumumu once silmis, sonra da beni bloklamis.
    potansiyel musteri kaybi. nedeni neydi ki?*
    kibir abidesi bir hanfendi.
  • ınstagramdan severek takip ettiğim biriydi ama su kurallarim muhabbetini görünce bu ne aq dedim.sence de biraz abartmiyo musun ılgıncığım.
  • zerre kadar tartışma kültürü ve karşısındakine saygısı olmayan biri. farklı fikirleri savunuyor diye birine "amk davarı" ya da "siktir vs" gibi şeyler yazabiliyor. ve garip olan tartıştığı insanlar gayet medeni bir şekilde tartışırken bunu yapıyor. bu tip insanlardan her zaman uzak durmak lazım.
  • covid ilk başladığı dönemlerde dövme randevusu veremediği için illüstrasyon yapıp satmaya başlamıştı çift fotolarının. bunlardan birini bir çift düğün davetiyesi yaptırmak istemişti.(parasını vererek yaptırdığı resmin) ağzından köpükler çıkarcasına azarlamıştı insanları. “bunda kızılacak ne var sanatınız anı olarak kalacak insanların özel günlerinde” yazdığım için engelledi. bu kadar hoşgörüsüz ve huzursuz bir insan. sanatı ile kişiliği ters orantılı.
  • seneler önce minimal dövmeler bu kadar popüler değilken çalışmalarını beğendiğim için takip ettiğim dövme sanatçısıdır. sonrasında küçük dağları ben yarattım, bana böyle şeyler sormayın bla bla bla tavrından sıkılıp takip etmeyi bıraktım. biraz önce keşfette gördüm trendyol linki paylaşmaya başlamış. aldığı şeylere bakıyorum en büyüğü 42 beden. kardeşi de denemiş kıyafetleri, kardeşine olmuşlar ama ılgına 2 beden ufaklar. büyük beden bir kadın olarak bunlara çok sinir oluyorum. beden algımla oynuyorlar resmen. ılgın en az 44-46 beden giymiyorsa ben de bir şey bilmiyorum. neden saklıyorsun ki böyle bir şeyi? bunu videodaki halinden değil aldığı kıyafetlerin üzerindeki duruşundan söylüyorum. para hırsı bu kadar mı gözünüzü bürüdü ya? yaptığı resmen insanları kandırmak.
  • pandemi zamanlarında kendisine ilk ve tek dövmemi yaptırmıştım. hatta dövmemin fotoğrafı hesabında baya etkileşim almıştı. arkadaş ortamında dövme muhabbeti yapıldığında o zamanlar küçücük bir dövmeye verdiğim parayı duyanlar sen delirdin mi o kadar verilir mi tepkileri veriyorlar. ben tabii zarzor alabildiğim randevuya gözüm kapalı gitmiş ne kadar isterse vermeye hazırdım.

sonuçtan memnunum gayet istediğim gibi oldu hiç pişman olmadım sadece iyi koruyamadığımı düşünüyorum.

ılgın'a gelirsek ben sevmiştim kendisini sohbeti tatlı biriydi ama sonrasında nasıl olduysa instagram paylaşımları irrite etmeye başladı biraz daha tahammül sınırımı zorlayınca takipten çıktım. bir zamanlar tatlı sevimli gelen insan bir zaman sonra sevimsizleşebilir ya da tam tersi olabilir. sonuç olarak bazen sosyal medya bizi başka biri gibi gösterebilir olduğumuzdan farklı ben tanıdığım ılgın'ı sevdim instagirl ılgın'ı sevemedim.

2.dövmemi yaptırmak istediğim ama konum itibariyle imkansızlaşan newyorkta yaşayan ali dündar'ı takip etmeye başladım o kadar başarılı dövmeleri var ki hayran kalmamak elde değil. umarım hayalim gerçek olur.
  • nobel ödüllü bilim insanları, dünyanın seyrini değiştiren siyasetçiler, oynadığı filmler milyonlarca dolar hasılat yapmış aktör/aktrisler bu arkadaş kadar ukala ve kasıntı değil.
hesabın var mı? giriş yap