• en güzel andır.özgürlüğe bir adım kalmıştır.
    (bkz: koyver gitsin)
  • +ben taksime gidiyorum
    -anladim? gecenin 2 bucugunda
    +taksime diyom
    -hayirdir
    +seks yapicam
    -dalga mi geciyosun?
    +niye yapamiyo muyum ben seks
    -bana niye soyluyosun gerizekali asker arkadasin miyim ben senin
    -amk
    -bu nasil bisey ya
    +travestilerde damping indirim varmis
  • karsindakini dusununce artik akliniza iyi bir sey gelmeyip kotu seyler geliyorsa ya da kotu hatiralarin iyi hatiralari bastirmaya basliyorsa ve sonunda o insanin sadece sizi uzdugunu dusunuyorsaniz, iste o zaman iliski bitmistir. o bi zamanlar sevdiginiz insan degismistir.
  • sevgiliyle beraber vakit geçirmemek için yalanlar söylendiği andır. ilişkinin ilk aylarında her anı birlikte geçirmek isterseniz ama öyle bir zaman gelir ki artık onun yanında olmak size anksiyete veriyordur. onla olmak yerine evde oturmak istersiniz. işte, ilişki bu duruma geldiyse bırakın gitsin.
  • karşı tarafın götüm gibi bahaneler bulup "biraz ara vermeliyiz" dediği andır.
  • ıliski yasanilan kisiyi cevrendekilerle 'bu benim sevgilim' diye tanistirmaya utandigini anladigin andir.
  • böyle bir ilişkiyi sürdürebilecek kadar mazoşist ya da sevgilinizi çok seviyor olsanız dahi uzatmadan ilişkiyi bitirmek karşı tarafın iyiliğine olacaktır... uzatmayın.
  • iliskideki rollerin degistigi, her iki tarafinda birbirini taniyamadigi ve surekli karsi tarafi kanirtmaya basladigi andir...aslinda herkes kurtarilamayacagini biliyodur ama ozellikle bi taraf daha cok kabullenemez bunu ve cabalamaya devam eder...
    sonra ufak bir seyden kopar gider zaten;bu kadar hirpalanmadan ilk kopusta bitseydi "keske"si kalir geriye...
  • başladığı andır.
hesabın var mı? giriş yap