• 2000'lerin başında, rutin hastane ziyaretlerimizin birinden sonra mcdonald's a sokmuştum annemi yalvararak. çocuk menüsü yemiştim. daha sonra mcdonald's ı bombaladılar. resmen şansa yaşıyoruz *
  • yıl 1988, ankara…

küçüğüm, bakıcı hasta, peder bey yurtdışında. annem beni işe götürmüş, deri alçak bir koltukta sıkıcı bir gün geçirmişim…

işten çıkıp eve gittik, saraçoğlu. annem arabayı park etti, ama eve gideceğimize biraz aşağı yürüdük… kumrular caddesi olması lazım, oralarda bir yerde yemiştim hayatımın ilk hamburgerini. lezzeti, mekanın neresi olduğunu falan bilmiyorum. (belki bilen birileri çıkar)

sabah sabah ne nostalji yaptırdınız yahu adama…
  • 5-6 yaşlarındaydım. tivoli'de yemiştim ilk hamburgerimi. ne güzel yerdi. vay anasını anılar filan.
  • yıl 1991,

wendy's - kadıköy altıyol..

sanırım henüz bk, mc falan yoktu o sıralar, ama yaşımda çok değildi bilemedim.
  • starburger zeytinburnu. 1989
  • sene 92, yer antalya. antalya'ya üçkapılar yakınına bir mcdonalds açılmıştı. orada yemiştim. arasına basmışlar hardalı, çocuk halimle iğrenmiştim. o zamandan beri sevmem mcdonalds'ı.
  • 2001 kayseri mcdonal’s

1tl falandı. hayal kırıklığına uğramıştım. reklamlarındaki gibi bol malzemeli bir şey değil de ekmek arası köfte gelmişti.
  • burger king,istanbul/göztepe,2003
  • fil hafızalı yazarları göstermiş başlıktır. nerden hatırlıyorsunuz abi daha 2 gün önce ne yediğimi hatırlamıyorum şahsen ben.
  • bir eskişehir efsanesi pino.

yılı tam hatırlamıyorum ama sanırım 1993-94
hesabın var mı? giriş yap