424 entry daha
  • bir basketbol takiminin oyunculariydik o kiz takiminda ben erkek takiminda oynuyordum birgun antreman sonrasi sevdiğimi soyledigim ona 1-2 saat sonrada antreman sonrasi vedalasirken opusmustuk aradan 12-13 yil gecti ben askerdeyim o unv besyo okuyor suan birdaha hic gorusmedik aga be..
  • liseden sınıf arkadaşım. çok geride kaldı. o kadar da iz bırakmadı ikimizde. tıpkı sınıftaki herkes gibi sosyal medyada görüşürüz, telefonlarımız birbirimizde vardır. sınıf arkadaşlarımızın düğünlerinde karşılaşırız ki ben onunkine bile gittim. ortak arkadaşımız kuzenimin düğününe o da geldi. karşılaştık selamlaştık ayak üstü sohbet ettik. bu kadar. ne eksik ne fazla. sonuçta 90'larda kaldı. en fazla öpüşüyorduk. tek etkisi öpüşmeden sonra o mayışık ben sırıtık oluyordum.

ilkokulda çocukça yapılan sayılmaz sanırım. ondan onu es geçtim. sayılırsa anlatayım. eczacı oldu. eczacı ile evlendi. geçen eczanesinden parol aldım. geçmiş olsun dedi. sağol dedim.
  • unutmak kolay mı deme
    unutursun mihribanım
    oğlun kızın olsun hele
    unutursun unutursun mihribanım

unutulmasa da önemi kalmıyor
  • o evlendi çocuğu var, ben ise az önce genel kimya sınavından çıktım...
  • ikimiz de evlendik. ikimiz de boşandık. şimdilerde instagram'daki hanım hanımcık fotoğraflarıma alevli emoji gönderiyor.
  • 300 lira borç taktım.
  • onun sevgilisi var galiba. ben hala yalnızım.
  • evli, 2 çocuğu var.
  • esimdir kendisi
  • kendisi profesyoneldi, dolayısıyla o günden sonra bir daha görmedim kendisini (; siyah saçlı, esmer tenli çıtı pıtı bir üni'li kızdı, yaşça da benden büyüktü
1493 entry daha
hesabın var mı? giriş yap