şükela:  tümü | bugün
326 entry daha
  • liseden sınıf arkadaşım. çok geride kaldı. o kadar da iz bırakmadı ikimizde. tıpkı sınıftaki herkes gibi sosyal medyada görüşürüz, telefonlarımız birbirimizde vardır. sınıf arkadaşlarımızın düğünlerinde karşılaşırız ki ben onunkine bile gittim. ortak arkadaşımız kuzenimin düğününe o da geldi. karşılaştık selamlaştık ayak üstü sohbet ettik. bu kadar. ne eksik ne fazla. sonuçta 90'larda kaldı. en fazla öpüşüyorduk. tek etkisi öpüşmeden sonra o mayışık ben sırıtık oluyordum.

ilkokulda çocukça yapılan sayılmaz sanırım. ondan onu es geçtim. sayılırsa anlatayım. eczacı oldu. eczacı ile evlendi. geçen eczanesinden parol aldım. geçmiş olsun dedi. sağol dedim.
  • unutmak kolay mı deme
    unutursun mihribanım
    oğlun kızın olsun hele
    unutursun unutursun mihribanım

unutulmasa da önemi kalmıyor
  • o evlendi çocuğu var, ben ise az önce genel kimya sınavından çıktım...
  • 2 hafta önce bana geldi, sabaha kadar içtik, dertleştik...

11 sene olmuş hiç görüşmemişiz, bir ince özlemişim de keratayı, o boşanmış ben daha yeni sevgilimden ayrılmışım.

gecenin sonunda "bırakmayacakmış gibi sarıl bana" dedi, başını göğsüme koydu ve anında uyudu.

mecburi edit: erkeğim, baya kıllı, sakallı
  • ikimiz de evlendik. ikimiz de boşandık. şimdilerde instagram'daki hanım hanımcık fotoğraflarıma alevli emoji gönderiyor.
  • ara sira gorusuruz hala...
  • ne yaptığına dair hiçbir fikrim yok.
  • kendisi profesyoneldi, dolayısıyla o günden sonra bir daha görmedim kendisini (; siyah saçlı, esmer tenli çıtı pıtı bir üni'li kızdı, yaşça da benden büyüktü
  • hiç bilmiyorum neler yaptığını. geçenlerde linkedinime bakmış bildirim geldi.
  • liseden arkadaşımın annesiydi. şimdi ton ton bir teyze oldu.
    bazen bayramlaşmalarda falan karşılaşıyoruz. garip bir durum oluşuyor.
668 entry daha