• son akşam yemeği tablosunda sol baştaki hüzünbaz eleman. mekana girdi mi melancholy man çalmaya başlıyor, o derece.
  • bence gideri var. sakal bıyık olunca oooh! hetero da olmasa, zaten benden kaçışı yoktu. yazık ki hetero. ya hatunlar bir el atsın, bir mesaj falan atsın, sevgilisinden ayrılan adamı teselli etmek lazım. bakın, kapitalizm insanı yalnızlaştırıyor. ben çöpçatanlık beceremem, ama tarafsız gözlem: malzeme kaliteli. biraz işçilik lazım. yanlış anlamayın, seks işçiliği değil. :)) bu hammaddeyi (yani bu arkadaşı) işleyeceksiniz biraz. yani odun gibi değil de, değerli taş işçiliği gibi. fazla parçaları da atmayın, sevginizle eritip birleştirin, lazım olur lan.
  • o kadar balık hafızalıyım ki, elemana üç sene önce yavşamışım ve aradan üç sene geçtikten sonra bir kez daha yavşamışım. abi maalesef hetero ve erkek ve balık burcu ve yakışıklı. dünya üzerindeki en kötü kombinasyon. hayır yani bari aslan/akrep veya biseksüel olsaydı.

"beğendim" deyip dokunmadan geçiyorum, yiyebilirsiniz kızlar :)
  • ayhan ışık'ın torunudur, hem fiziksel hem melankolik anlamda. cidden bak.
  • bundan 15 yıl sonra çocuklarını karşısına alıp, 'çocuklar...size inanılmaz bir hikaye anlatıcam! annenizle nasıl tanıştığımın hikayesi' demesini bekliyorum.

edit: ana ben değilim la, öyle anlaşılmış galiba .. ben çocuk olayına da mantık olarak karşıyım zaten.
  • mesaj kutuma gelmiş, "ben kimim?" demiş olan adam.

hayır, tamam 5 sene kadar görüşmemiş olabiliriz ama en son geçirdiğimiz zeytinli festivali, tren yolculuğu, ankara'nın meclis'i, konur'u, sakarya'sı filan öyle kolay unutulmuyor arkadaş. ha bir de ben bildim bileli aynı nicki kullanıyor olması da cabası, onu da es geçmemek lazım.

işin özü ankara'nın en güzel zamanlarını, kocaman, çok kalabalık bir arkadaş grubuyla yaşadığım insanlardan biri. eski fotoğrafları çıkarsam olay olur, o derece anılar var bende.
  • londra'nin sapa semtine gelene kadar çile cektikten sonra tam gelmisken disari çöp atmaya cikip ev anahtarini icerde unutunca upuzun bir gece ve macerayi beraber yaşadık.
    pet şişe kesip kapiyi mi acmaya calismadik, cikan sese komsu suphelenip kapiya cikmadi mi, eve giremeyince semt pub'inda bira icip pizza mi kemirmedik.
    sonra arabasinin yedek anahtarini baska bir arkadasimizdan getirtip geceyi bambaska birnin evinde mi geçirmedik.
    ne ararsan var.
    oyle macera adami.
    sonraki aksam ise londra sokaklarinda nasil hirsiz kovaladığımizi anlatmiyorum bile.
    sahane adamdir.
    cok severim.
  • şu sıralar aşırı özgüvenin sıkıntısını yaşayan dost. her keyifli işte var olan bu adamın yoğun tempoda çalışması da hiç alışageldik bi durum değil. kısa zamanda dehasını kullanarak yüklendiği işin altından kalkmasını ve eğlenceli mizacından bizi yoksun bırakmamasını diliyorum.
  • bir zirvede meraklı gözlerle go öğrenmeye çalışırken.
    "- şu go oynarken aramıyorlar mı" serzenişiyle, yarmış yazar.
  • geçenlerde sözlükte balık burcu insanı zirvesinde tanıştığım komik insan. tam bir balık burcu erkeği. komiklik desen komik adam, melankolik desen melankolinin dibinde yada zirvesindeki adam. o da benim gibi kısmet açıyormuş bu arada onu da öğrenmiş olduk. bazılarımızın bu dünyadaki görevi bu heralde. *

edit: zirve adı düzeltilmiştir. *
hesabın var mı? giriş yap