• kardeşler, sinirlenmeyin.

akp'ye 800 bin fark atmamızda bu gerizekalı orospu çocuklarının, bu dilinin ve yalan haberlerin, etkisi büyük.
    bırakın devam etsinler.
  • bu kaçıncı seviye orospu çocukluğu kardeş?

daha önce bu seviyeyi görmedik çünkü.
  • 2 gündür twitter'da kutlamaların çok battığı insanlar görüyorum, "biz 24 yıldır kazanıyoruz böyle gürültü yapmadık hıh" gibi şeyler yazıyorlar. evet siz öyle gürültü yapmadınız çünkü taramalıyla havaya ateş açtınız, korna sesiyle östaki borumuza kalıcı hasar verdiniz ve sokaktan geçen hiç tanımadığınız insanlara araba camından sarkarak "koyduk mu" diye bağırıp hareket çektiniz. şimdi sadece göbek atan, halay çeken, erik dalı oynayan, şarkı söyleyen, kimseye küfretmeyen ve en önemlisi hıncından, nefretinden değil sevincinden kutlama yapan insanlar görünce haliyle şok oldunuz.

23 haziran kutlamaları benim 33 yıllık hayatım boyunca istanbul'da vuku bulan en güzel şeylerden biriydi. müşahit olduğum ve bütün gün okulun içinde dolanmaktan, rahatsız ilkokul sırasında oturmaktan dolayı tüm kemiklerim ağrıdığı için çok randımanlı katılamasam da çok güzel şeyleri ilçemde kendi gözlerimle gördüm. meydanda erik dalı oynayan her çeşitten, yaştan insanlar gördüm, bozkurt dövmesi ve sırtında türk bayrağı pelerini olup şemame halayına katılan adam gördüm, evime giden yolda kibariye - tepecikli açmış oynayan 10 kişilik türbanlı genç kız grubu gördüm, tekerlekli sandalyesinde elinde bayrakla sokağa çıkan yaşlı insanlar gördüm. izmirli bir kadınla konyalı bir adam evlenseler, kızın anne tarafı kürt, adamın baba tarafı ülkücü olsa ve dev katılımlı bir düğün yapsalar ancak ortaya bu görüntü çıkardı.

insanlar işsiz, güvensiz, gelecekten kaygılı, en temel ihtiyaçlar dünya para olmuş, hiçbir şeyin ne kadara alındığının konuşulmadığı evlerde bile beslenme, hijyen gibi temel ihtiyaçlar için ödenen meblalar konuşulur olmuş. insanlar suriyeli'nin çöpünü, çadırını, etrafta deli beygirler gibi koşan 7 çocuğunu ve nargilesini görmemek için ilçesinin sahiline bile inemez olmuş, yazlığına, köyüne gidebilmek için 10 defa düşünüyor, hayatımızda bir gram eğlence zerre mutluluk kalmamış.
    olmuyor artık, herkesten nefret edelim, yok davamız yok dış güçler, boş laf ne karın doyuruyor ne de mutluluk veriyor. bırakın insanlar doyasıya sevinsin, oynasın, şarkı söylesin. bi salın be bu insanları artık. gerçi salmasanız ne yazar asdfgfdsa
  • bu da gerçek olamaz artık. parodi olmalı diye düşünüyorum. yoksa bu kadar arsızlığı kimse bile isteye yapmaz, yapmamalı.
  • tayyip erdoğan azıcık zeki bir insansa, bu akit için gerekeni yapar.
  • ağlayın orospu çocukları diye karşılık verdiğim haberimsi.
  • bok çukurundaki çok kullanılmış tuvalet kağıdının dile gelmesi.
    fonda çatlama sesi duyulmaktadır.
  • ah pardon sabahlara kadar silah sıkmadılar değil mi? yeterince şamata yapmış sayılmazlar
  • insanlar akpli olmasına rağmen erkem imamoğlu'na oy vermişler ama bu salaklar hala anlayamamışlar!
    artık insanlar sizin aptal yalanlarınızı yemiyor!
    artık insanların midesi bulandı!
    artık insanlar bu saçmalıklarınızı kaale almıyor!
    o yüzden ankara ve istanbul gitti elden!
    ama bunlar hala devam ediyorlar!
    bence cumhurbaşkanı da bu paçavra için gerekeni yapmalı artık!

yok cami önünde şampanya patlamış da , şamatayla milleti rahatsız etmişler de!
    yalanın kuyruklusunu gördük de böyle komiğini görmemiştik!
    hasetlerinden çatlayacaklar!

buna para verip alanları da tebrik ederim!
    yemin ederim bu akit denen paçavrayla cam bile silmem!
  • yakında "imamoğlu yellendi, üstelik de koktu" şeklinde başlıklar okuyacağımızı düşündüren akit haberidir.
hesabın var mı? giriş yap