• bir parti başkanı olsam ve oy kaybetmek istesem vereceğim beyan.
  • vay arkadaş ya . 7 haziran'da akp'yi devirmek için tarihi fırsatı tepmişsin, bir sonraki seçimde barajı zor geçmişsin hatta milletvekili sayın yarısına düşmüş ve senin tek derdin avm ya , yazıklar olsun cidden. ulan cidden oy verdiğimiz adamlara bak ya bu ülkeden bir bok olmaz
  • cenab-ı allah sizleri korur merak etmeyiniz diye biten açıklama.

kızılay'da korumadı, meclisin yanında korumadı, suruç'ta korumadı, reyhanlı'da korumadı, yahu sultanahmet gibi uhrevi bir yerde bile korumadı. avm'de mi koruyacak? sizin dininiz islam mı, kapitalizm mi?
  • (bkz: hadi len)
  • ulan hala konusuyor mu bu? onca yıl sonra elimize geçen tek şansı kivirip gotumuze soktun, umutlarimizi paramparça ettin, geleceğimizi kararttin, ulkenin bu halde olmasinin bas sorumlularindansin. hala konusmaya yuzu nereden buluyorsun? ben ufak bir haksizlik yaptığımda karma geliyor gotumu sikiyor, sen milyonlarca insanın ahını aldın, umarım yaptığın karşılıksız kalmaz. ömrüm boyunca seni unutmayacağım, affetmeyecegim.
  • şahsıma onlarca koruma, geçeceğim yolları muazzam güvenlik önlemleriyle kuşatarak geçiş hakkı tanırsanız her türlü avm'ye giderim.

bu siyasilerin rahat şartların dibine inerek halka racon kesmesine hastayım vesselam.
  • sen gitsene herşeyin sorumlusu kel.

allah'ın işi gücü yok seni beni koruyacak??
    allah kendini koru diye sana akıl vermiş. sen kullanmıyorsan aklını allah ne yapsın?

adam allah'a yalvarıyormuş sürekli...allahım bana piyango çıksın diye... ölmüş allahım demiş benim duamı neden kabul etmedin? ben kötü bir kul muydum? allah cevap vermiş. "iyi güzel de keşke bir de piyango bileti alsaydın"

allah sizi korur elbet. iyi güzel de keşke aklınızı kullanıp yanlış kişiyi seçmeseydiniz.

bu kel dahil...
  • gereksiz mesajdır. zaten memlekette avm dışında gidecek bir yer kalmadı.

haa benim ev var ama ona da gelmeyin kanka. çünkü 1+1.
  • --- spoiler ---

cenab-ı allah sizleri korur merak etmeyiniz.
    --- spoiler ---

akp ve mhp 'nin referandum için anlaştıklarını gösteren bir beyanat daha.
  • bir siyasi parti lideri neredeyse her gün bombanın patladığı bir ülkede korkmayın allah sizi korur diyerek beyanat veriyor, valla bak şaka değil.
    savunma bakanlığı ve silahlı kuvvetlere sesleniyorum; yeni silah alımları yapmayın, varolanları satın paraya döndürün, allah ülkeyi koruyacak..

not: buna inanmayan mhp lileri de devrimci ilan ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap