• gazete ve dergilerde çıkan, bir malın veya hizmetin (örn: sinema) satın alımında belli oranda indirim sağlayan kuponlar
  • türkiye'de olmayandır. avrupa ve amerika'da ise yağandır.
  • ayda bir "it's good business to do business with local business" (ki katiliyorum) basligi altinda bunlari iceren zarf buluyorum posta kutumda. yillardan sonra ilk kez actim ve icindeki seyler akla ziyan cikti.

biliyorum cok gereksiz bir detay ama uyarmadi demeyin.
  • ındirim kuponu satilan bir malin satis degerini iskonto ile dusurur.
    hediye ceki indirim kuponu ile uygulamada ayni islevi gorsede muhasebesel tarafta farklidir.
    hediye ceki nakit gibi, kredi karti gibi bir odeme tipidir, satis fiyatini dusurmez.

birisinin kaybi yonetimsel giderlere, digeri pazarlamaya atilabilir.
  • migros ve şok'un her 10 milyonluk alışveriş karşılığında elinize tutuşturduğu kuponlar da bu kategoriye dahildir. genelde arbys, piza hut, burger king gibi fastfood restoranlarında geçerlidir bunlar.
  • arada ayakkabı alışverişlerinde kullandığım hede.

çok sık ayakkabı alan biriyim. normalde internetten giyim alışverişi yapan biri değilim üzerimde deneyemediğimden. fakat ayakkabı numaralarını bildiğimden internet üzerinden alıyorum. çok sık ayakkabı satın aldığımdan dolayı sürekli indirimleri takip edip ucuza alıyorum.

https://www.indirimkuponu.com.tr/ sitesinden indirimleri takip edebilirsiniz.

tanım: alışveriş sitelerinde ödeme yaparken kullandığınız, indirim kazandıran özel kodlardır.
  • http://premiumkupon.com/ sitesi de mantar gibi türeyenler arasına eklenmiş. sağlam markaların indirim kodlarını yayınlamaktalar.
  • yeni keşfimle sorun olmaktan çıkandır.
    anneler günü için boyner alışverişimde %17 indirim kazanmanın gururunu yaşıyorum.
    sepete ürün attığımda acaba indirim kuponu vardı da ben mi bilmiyordum diye yana yakıla google' dan kupon arayan, bulduğumda da genelde şansıma çalışmayan kupon sorunsalıma ilaç olan eklenti jarrt
    chrome tarayıcıma ekledim. sepetim kısmında otomatik en avantajlı kuponu buluyor ben de indirimi kapıyorum.
    bununla da kalmayıp beğendiğim ürünü sepete ekliyorum indirime girdiğinde bana haber veriyor.
    ınditex grubuyla çalışacakları zamanı merakla bekliyorum.
    geç kalınmış bir uygulama
  • (bkz: blackfriday) veya (bkz: cybermonday) gibi indirimin havalarda uçtuğu günlere kadar alışveriş yaparken, indirim kodu mutlaka ama mutlaka aranması, bakılması gereken bütçe dostu kodlardır.

defacto, trendyol, boyner ve lc waikiki online sipariş ile mağaza açmadan işlerin ne kadar hızlı ilerleyebildiğini görünce aynı amerika ve polonya'da olduğu gibi kupona doyacağımız günler oldukça yakın.
  • koray spor mağazalarında tüm ürünlerde geçerli 350 tl’lik alışveriş kuponunu 275 tl gibi bir ücretle transfer ediyorum. 75 tl net indirimle alışveriş yapmak isteyenler yeşillendirsin.
hesabın var mı? giriş yap