• karaciğer nakli sayısında avrupa'da birinci dünya genelinde ikinci sırada bulunan malatya inönü üniversitesi turgut özal tıp merkezin'de aynı anda 5 hastaya karaciğer nakli yapılarak guinness rekorlar kitabına başvurulmuş.

kaynak
  • dunya tranplantasyon dernegi baskani prof. dr. mehmet haberal bu basarili operasyonu tebrik edecegine insani bir durumu rekor denemesi gibi gosterilmesini saglik bakanligina sikayet etmis.

hem avrupa hem tum dunyada karaciger naklinde marka olan bir kurumun boyle basarili olaylarla reklaminin yapilmasinda bir sakinca gormuyorum ben. haberturk yazari prof. dr. temel yilmaz'da duygularima tercuman olmus. kaynak
  • hakkında sadece bir entry girilmesine üzüldüğüm, önemli olay.
    sezai hoca’nın da aralarında bulunduğu geniş bir ekiple aynı anda beş hastaya nakil yapıldı. aynı zamanda, türkiye’de bir organ üzerine kurulmuş tek enstitüye sahip üniversite hastanesi olma unvanı vardır turgut özal tıp merkezi’nin.
    gurur duydum. idealistliğine özendiğim, iş prensipleriyle farklı olabilmeyi başaran nadir insanlardandır sezai hoca. şehrim ve üniversitem adına gurur duydum!
  • bunu neden gündeme taşımadınız ey sözlük?
    çok mu bilimsel geldi.
    güzel şeylere çok mu uzaksınız.
    tabi bir ;
    aleyna tilki
    şeyma subaşı
    kerimcan durmaz
    değil.
hesabın var mı? giriş yap