• no mas amor-by willie nelson

no mas amore, no mas amore aqui
    no love to be found
    no one around now, but me
    last time ı saw her
    was down by the edge of the sea
    no mas amore, no mas amore aqui
    no love to be found
    no one around now, but me
    last time ı saw her
    was down by the edge of the sea
    down by the rocks
    where the waves play the shore like a drum
    sometimes ı swear
    ı can hear her guitar gently strum
    ı walk the beach,
    underneath the moons pale blue light
    haunted by the song
    of a love lost to the changing tide
  • kaybedecek hicbirseyin olmamasidir.
  • bulutsuz bir havada yıldızları izlemek.
  • sicilya-1996-sevginin gücü (leon)

- sonun da iyiler(!) kazanıyor, ne dersin?
    - üzülme bir gün biz kazanacağız *
  • havaalanları benim için. kendimi bir dünya insanı gibi hissederim. istediğim yere gidebileceğim hissi beni dünyanın en özgür insanı hissettirir. elimde doğu'nun ücra bir köşesinde olan memleketimin bileti olsada, özgürümdür !
  • yollar bitmeyen yollar
  • alkışlanmak
  • (bkz: para)
    (bkz: seyahat)

paraniz varsa istediginiz mekana korkmadan girer, istediginiz esyayi alir ve istediginiz yerlere seyahat edebilirsiniz.
    hatta türkiye gibi demokrasi ülkelerinde adam öldürme özgürlügünüz bile var.

benim icin bir yerde sabit bir sekilde bulunma zorunlulugu hapisteyim gibi hissettirir. istedigim zaman bir yerlere gidip istedigim seyleri yapamiyorsam disarida özgürmüsüm gibi hissedemiyorum. yerlere göklere sigamayan biriyim cünkü *
  • seyahat. gezmek tozmak. mümkünse yurt dışı. kılığımıza kıyafetimize karışılmayan, gözleriyle yiyen hödüklerin olmadığı diyarlar.
  • dersten çıkmak. bazen dersin ortasında kendimi ya öğretmenlik okuyo olsaydım diye düşünürken buluyorum. öğretmenlerin hayatının yüzde kaçı okulda geçiyordur acaba diye de sık sık düşünüyorum. yani okulu aşırı sıkıcı bulduğum ve derslerden nefret ettiğim için kendimi özgür hissetmiyorum ders çıkışında. yaklaşık 1 saat aynı yerde, aynı kapalı kutu içinde oturma eylemim bittiği için özgür hissediyorum.
hesabın var mı? giriş yap